66 Görüntülenme
3 Gün İçinde Öleceksin 2 Türkçe Dublaj izle
6.0 IMDB Puanı

3 Gün İçinde Öleceksin 2 Türkçe Dublaj izle

(In 3 Tagen bist du tot 2, In 3 Tagen bist du tot - Teil II, Za tri dny umres 2, 3 jours à vivre 2, Morirás en tres días 2, Days in 3 Days 2, Dead in 3 Days 2)
  • Yapım Yılı Austria
  • Yapım Şirketi Allegro Film
  • Film Süresi 1 saat 35 dakika
Oyuncular Sabrina Reiter , Andreas Kiendl , Anna Rot , Julia Rosa Peer , Martin Loos , Helmuth Häusler , Philipp Rudig , Barbara Weber , Franziska Weisz , Michou Friesz , Elmar Drexel , Joseph Holzknecht , David Göbel , Maverick Quek , Soogi Kang
Nina ve arkadaşları aldıkları bu cep telefonu mesajının aptalca bir şaka olduğunu düşünürler; ancak Nina’nın erkek arkadaşı ertesi sabah, ayaklarına beton bir blok bağlı şekilde göle atılmış olarak bulunur. Bir başka arkadaşlarının da vahşi bir saldırıya uğraması ile gençler hayatlarının tehlikede olduğunu fark ederler. Nina ve arkadaşları ölüm listesindedir. Peki ama neden? Nina, peşlerindeki kana susamış katilin kimliğini açığa çıkaracak bir ipucuna ulaşır. Ancak her geçen an ölümlere bir yenisi eklenmekte ve her geçen cinayet bir öncekinden daha vahşi bir biçimde işlenmektedir. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.