58 Görüntülenme
57 No’lu Yolcu (Passenger 57) izle
5.9 IMDB Puanı

57 No’lu Yolcu (Passenger 57) izle

(Passenger 57)
  • Yapım Yılı 1992
  • Film Süresi 01
Oyuncular Wesley Snipes , Bruce Payne , Tom Sizemore , Alex Datcher , Bruce Greenwood , Robert Hooks , Elizabeth Hurley , Michael Horse , Marc Macaulay , Ernie Lively , Duchess Tomasello , William Edward Roberts , James Short , Joel Fogel , Jane McPherson , Winston Bedford , Lori Bedford , Kent Lindsey
57 No'lu Yolcu (Passenger 57) izle, 1992 yapımı bir aksiyon ve suç filmidir. Film, yönetmen Kevin Hooks tarafından yönetilmiş ve başrolde Wesley Snipes yer almıştır. Wesley Snipes'in canlandırdığı karakter, John Cutter adında emekli bir federal hava güvenliği ajanıdır.
Filmin konusu, John Cutter'ın bir uçak yolculuğunda tanık olduğu bir terör olayı etrafında dönüyor. Uçakta bulunan bir terörist, FBI tarafından yakalanan bir suçlu olan Charles Rane'i hedef almıştır. Rane, uçakta rehineleri kullanarak kaçmayı planlamaktadır. John Cutter, uçakta bulunan yolcuların ve kendisinin hayatta kalmaları için teröristlere karşı savaşmak zorunda kalır.
Film, hızlı tempolu aksiyon sahneleri ve gerilim dolu bir atmosferle tanınır. John Cutter'ın uçak içindeki mücadelesi, film boyunca gerilimi artırır ve izleyicileri ekrana kilitleyen bir hikaye sunar. Wesley Snipes'in performansı ve aksiyon sahneleri, "Passenger 57"yi unutulmaz kılan unsurlardan biridir.