56 Görüntülenme
7. Koğuştaki Mucize izle (2019)
8.2 IMDB Puanı

7. Koğuştaki Mucize izle (2019)

(Yedinci Kogustaki Mucize, 7. Kogustaki Mucize, Чудо в камере No7, Milagro en la celda 7, 7. Koğuştaki Mucize, 7 Kogustaki Mucize)
  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi O3 Turkey Medya
  • Film Süresi 2s 12dk
Oyuncular Aras Bulut Iynemli , Nisa Sofiya Aksongur , Deniz Baysal , Celile Toyon Uysal , Ilker Aksum , Mesut Akusta , Yurdaer Okur , Sarp Akkaya , Yildiray Sahinler , Deniz Celiloglu , Gulcin Kultur Sahin , Ferit Kaya , Cankat Aydos , Hayal Köseoglu , Dogukan Polat
"7. Koğuştaki Mucize izle", Memo adlı engelli bir adamın hikayesini anlatan bir Türk filmdir. Memo, suçsuz yere hapse atılan bir adamdır ve 7 numaralı koğuşta diğer mahkumlarla birlikte yaşamaktadır. Memo'nun tek hayali, kızı Ova ile yeniden bir araya gelmektir. Fakat onun bu hayali, koğuştaki diğer mahkumlar ve gardiyanlar tarafından alaya alınır.

Ancak Memo'nun masumiyeti, koğuştaki diğer mahkumların kalplerine dokunur ve hepsi Ova'yı bulmak için Memo'ya yardım etmeye karar verirler. Ancak, Memo'nun masumiyetini kanıtlayacak olan bir delile ihtiyaçları vardır ve bu nedenle, koğuştaki mahkumlar birlikte çalışarak Memo'yu özgür bırakmak için bir plan yaparlar.

Bu duygusal ve dokunaklı hikaye, insani değerleri ve dostluğu vurgulayarak, hayatın zorluklarına rağmen umudun ve sevginin gücünü anlatmaktadır.