25 Görüntülenme
Acı ve Zafer – Pain and Glory Türkçe Dublaj izle (2019)
7.5 IMDB Puanı

Acı ve Zafer – Pain and Glory Türkçe Dublaj izle (2019)

(Dolor y gloria, Pain and Glory, Leid und Herrlichkeit, Dor e Glória, Болка и величие, Douleur et gloire, 痛苦与荣耀, Tong Ku Yu Rong Yao, Tuga i slava, Smerte og ære, Valu ja hiilgus, Kärsimys ja kunnia, Πόνος και Δόξα, Fájdalom és dicsőség, Pain & Glory, Keev ouTehila, ペイン・アンド・グローリー, Sāpes un slava, Skausmas ir slove, Ból i blask, Боль и слава, Bol i slava, Bolečina in slava, Smärta och ära, 痛苦與榮耀, Aci ve Zafer, Біль та слава)
  • Yapım Yılı Spain
  • Yapım Şirketi Canal+ / Ciné+ / El Deseo / El Primer Deseo / Gobierno de España / Instituto de la Cinematografía y de las Artes Audiovisuales (ICAA) / Pathé / Radio Televisión Española (RTVE)
  • Film Süresi 1 saat 53 dakika
Oyuncular Antonio Banderas , Asier Etxeandia , Leonardo Sbaraglia , Nora Navas , Julieta Serrano , César Vicente , Asier Flores , Penélope Cruz , Cecilia Roth , Susi Sánchez , Raúl Arévalo , Pedro Casablanc , Julián López , Eva Martín , Sara Sierra
Acı ve Zafer filmi izle 2019 yılında gösterime giren dram türünde bir filmdir. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ünlü bir isim olan Pedro Almodovar yapmaktadır. Acı ve Zafer filmi, yönetmen Salvador Mallo’nın geçmişinden bu ana kadar yapmış olduğu seçimleri ve hayatının belli noktalarında iz bırakan olayları konu ediyor. Filmde, Mallo’nun çocukluğunun sahnelendiği 1960’lı yıllardan esintiler bulunuyor. Doğup büyüdüğü ve çocukluğunu geçirdiği o sıcacık yerden ayrılıp ailesi ile birlikte Valencia’da kırsal bir köye göç etmesine neden olduğu gibi, refah arayışı içine de girmesi nedeniyle yaşadığı yeri terk etmek zorunda kalır. 1980’li yıllarda Madrid’e dönen filmde kalbinin hızla çarpmasına neden olan ilk aşkıyla yaşadıkları ve bir takım olaylara değiniliyor.