67 Görüntülenme
Acil Teslimat – Premium Rush Türkçe Dublaj izle
6.5 IMDB Puanı

Acil Teslimat – Premium Rush Türkçe Dublaj izle

(Premium Rush, La entrega inmediata, Perigo por Encomenda, Спешна пратка, Course express, Brza isporuka, Sööst, Course contre la mort, Ekrixi adrenalinis, Έκρηξη αδρεναλίνης, Fék nélkül, Senza freni, プレミアム・ラッシュ, Ātrā piegāde, Skubi siunta, Bez hamulców, Encomenda Armadilhada, Cursã fãrã frâne, Срочная доставка, Хитна испорука, Brez zavor, Sin frenos, Acil Teslimat, Термінова доставка, Tôc Dô Kinh Hoàng)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures / Pariah
  • Film Süresi 1 saat 31 dakika
Oyuncular Joseph Gordon-Levitt , Dania Ramirez , Sean Kennedy , Kym Perfetto , Anthony Chisholm , Ashley Austin Morris , Wolé Parks , Kevin Bolger , Aasif Mandvi , Lauren Ashley Carter , Charles Borland , Michael Shannon , Aaron Tveit , Jamie Chung , Christopher Place
Çılgın taksi şoförleri, hızla geçen arabalar, açık kapılar ve 8 milyon tuhaf yaya... Wileenin günlük çalışma alanı bunlardan ibaret. New Yorkun en çevik ve agresif bisiklet postacıları. Bu işi yapmak farklı bir yetenek gerektiriyor. Tek çarklı bisikletler ve onların yetenekli sürücüleriyle birlikte her yola çıktıklarında kaldırımda bir leke olma riskine sahip intihara meyilli deliler. Manatthan sokaklarında sıradan bir ulaştırma bile bir ölüm kalım savaşı olarak sürmekte... David Koepp tarafından yönetilen film aynı zamanda David Koepp ve John Kamps tarafından yazılmış. Manhattan sokaklarında macera dolu bir gezintiye çıkmamızı sağlayan filmde, bir bisiklet kuryesi olan Wilee bu sefer farklı bir zarf seçer, ve bu başkalarının da dikkatini çeker. Bunun üzerine bisikletçinin peşine düşerler, ve onu gittiği her yerde takip ederler. Wileenin bu sefer her zamankinden farklı bir ölüm kalım savaşı vermesi gerekmektedir. Filmin başrollerini Joseph Gordon-Levitt, Michael Shannon ve Jamie Chung paylaşıyor. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle