21 Görüntülenme
Ajanlar İş Başında izle (2019)
6.8 IMDB Puanı

Ajanlar İş Başında izle (2019)

(Spies in Disguise, Espías a escondidas, Spione Undercover - Eine wilde Verwandlung, Geheim Agent Roekoeloos, Les Incognitos, Um Espião Animal, Шпионски бъркотии, Espions incognito, 变身特工, Espias Al Descubierto, Špijunaža i kamuflaža, Špióni v převleku, Spioner på missioner, Vakoojat valepuvuissa, Spione Undercover, Mετα-Μορφωμένοι Πράκτορες, 變雀特工, Kémesítve, Meraglim lo Regilim, Spie sotto copertura, Supai in denjâ, スパイ in デンジャー, Maskētie spiegi, Uzsimaskave snipai, Spioni deghizați, Spionnengeheimen, Spion i aksjon, Tajni i fajni, Armados em Espiões, El Ataque de Espias, Spioni deghizati, Камуфляж и шпионаж, Прерушени шпијуни, Maskovaní špióni, Vohuni pod krinko, Seupai jinieoseu, Espías con disfraz, 變身特務, Ajanlar İş Başında, Шпигуни під прикриттям, Pigeon Impossible, Điệp Viên Ẩn Danh)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Blue Sky Studios / Chernin Entertainment / Twentieth Century Fox Animation
  • Film Süresi 1 saat 42 dakika
Oyuncular Rachel Brosnahan , Jarrett Bruno , Claire Crosby , Toru Uchikado , Hisato Masuyama , Will Smith , Reba McEntire , Mark Ronson , Masi Oka , Toshiya Agata , Michi Yamato , Hiroshi Otaguro , Ben Mendelsohn , Carla Jimenez , Tawny Newsome
Ajanlar İş Başında (Spies in Disguise) izle, 2019 yılında gösterime giren bir animasyon filmidir. Film, gizli ajan olan Lance Sterling ve genç bilim adamı Walter Beckett'in maceralarını konu edinir.
Lance Sterling, dünyanın en yetenekli casuslarından biridir ve görevlerinde hep tek başına hareket etmeyi tercih eder. Ancak, bir gün Walter Beckett ile tanışır. Walter, aletlerle dolu bir laboratuvarda çalışan bir bilim adamıdır ve Lance'e dönüşebilen çeşitli cihazlar yaratmıştır.
Bir görev sırasında, Lance suçlu biri tarafından kandırılır ve casusluk dünyasında aranan biri haline gelir. Kaçmak için Walter'ın cihazını kullanır ve küçük bir güvercine dönüşür.
Artık Lance, Walter'ın laboratuvarında takılan tekno-güvercin olarak kalmıştır. Lance, kendisini ve dünyayı kurtarmak için Walter'ın yardımına başvurur ve birlikte çalışırlar.
Film, hızlı aksiyon sahneleri ve esprili diyalogları ile eğlenceli bir ajan macerası sunarken, aynı zamanda takım çalışmasının, arkadaşlığın ve farklılıkların kabul edilmesinin önemini de işler. "Spies in Disguise" filminin yönetmenliğini Nick Bruno ve Troy Quane yapmıştır.