56 Görüntülenme
Ali & Ratu Ratu Queens – Ali & the Queens izle (2021)
7.0 IMDB Puanı

Ali & Ratu Ratu Queens – Ali & the Queens izle (2021)

(Ali & the Queens)
  • Yapım Yılı Endonezya dili
  • Yapım Şirketi Palari Films / Phoenix Films / KUY Entertainment / C47 Investment
  • Film Süresi 01
Oyuncular Asri Welas , Happy Salma , Marissa Anita , Bayu Skak , Cut Mini Theo , Ibnu Jamil , Rae-Shan Barclift , Victoria Hope Chan , Reza Chandika , Arief Didu , Gamaliel Eleazar , Bari Hyman , Aline Jusria , Vincent Leong , Sita Nursanti , Abbe Rahman
Ali & Ratu Ratu Queens (Ali & the Queens) izle, 2021 yapımı bir Fransız komedi-drama filmidir. Film, Faslı bir gencin Fransa'da drag queen olmak için verdiği mücadeleyi konu alır.
Ali, Fas'tan Fransa'ya taşınan genç bir adamdır. Hayali, Paris'te drag queen olarak sahneye çıkmaktır. Ancak, ailesinin ve toplumun beklentileri, onun hayalini gerçekleştirmesine engel olur. Ali, bir yandan iş ararken, diğer yandan da drag queen olmak için hazırlıklar yapmaktadır.
Ali, bir gece kulübünde çekici bir drag queen olan Babette ile tanışır ve ondan destek almaya başlar. Babette, Ali'ye sahne adı olarak "Lady" adını verir ve onun sahne kıyafetleri yapmasına yardım eder. Ancak, ailesi ve çevresi, Ali'nin drag queen olmasına karşı çıkmaya devam eder.
Film, geleneksel toplum beklentileriyle bireysel özgürlükler arasındaki mücadeleyi ele alan duygusal ve komik bir hikaye anlatır. "Ali & the Queens", ayrıca Fas'tan Fransa'ya göçün zorluklarını ve bir yandan aidiyet hissini korumanın, diğer yandan yeni bir hayata uyum sağlamanın zorluklarını da vurgular.