32 Görüntülenme
Angry Birds 2 – The Angry Birds Movie 2 izle (2019)
6.4 IMDB Puanı

Angry Birds 2 – The Angry Birds Movie 2 izle (2019)

(The Angry Birds Movie 2, Angry Birds 2)
  • Yapım Yılı Finland
  • Yapım Şirketi Sony Pictures Animation / Rovio Entertainment / Columbia Pictures
  • Film Süresi 1 saat 37 dakika
Oyuncular Jason Sudeikis , Josh Gad , Leslie Jones , Bill Hader , Rachel Bloom , Awkwafina , Sterling K. Brown , Eugenio Derbez , Tiffany Haddish , Danny McBride , Peter Dinklage , Pete Davidson , Zach Woods , Dove Cameron , Maya Rudolph
Angry Birds filminin devam niteliği olan bu filmde sizlere beklentilerin ötesinde şaşırtıcı bir serüven sunuluyor. Kuşlar ve domuzların adaları büyük bir yok oluş tehlikesi altındadır. Öyle ki bu tehlike karşısında iki ada birbiriyle kısa süreli bir ateşkes başlatma kararı alır.

Yok oluş tehlikesine karşı adalarını korumak için Red, Bomba, Yüce Kartal ve Chuck bir takım oluşturmaya başlarlar. Takım, Chuck’ın kız kardeşi Silver’inde eklenmesi ile genişler fakat yeteri kadar güçlü değildir, bu sebeple domuz kral Leonard, yardımcısı Courtney ve bilim adamı domuz Garry ile iş birliği yapmak durumunda kalırlar.

Tehlike karşısında güçlerini birleştiren iki ekip büyük yok oluş tehlikesini ortadan kaldırmak ve adalarını korumak için fantastik bir serüvene atılırlar.