37 Görüntülenme
Anthony Bourdain Üzerine Bir Film – Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain izle (2021)
7.7 IMDB Puanı

Anthony Bourdain Üzerine Bir Film – Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain izle (2021)

(Roadrunner)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 01
Oyuncular Asia Argento , Anthony Bourdain , Ariane Bourdain , Ottavia Bourdain , David Chang , Helen M. Cho , David Choe , Christopher Collins , Anderson Cooper , Christopher Doyle , Morgan Fallon , Josh Homme , Emeril Lagasse , Philippe Lajaunie , John Lurie , Alison Mosshart , Trevor Noah , Iggy Pop
"Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain izle", 2021 yapımı bir belgesel filmidir. Film, dünyaca ünlü şef ve yazar Anthony Bourdain'in hayatını ve kariyerini anlatmaktadır.
Belgesel, Bourdain'in çocukluğundan başlayarak, mutfakta geçirdiği yıllardan, ilk kez televizyona çıkışına, dünya turu ve yemek kültürüne olan ilgisinden, "No Reservations" ve "Parts Unknown" gibi televizyon programlarının arkasındaki yolculuğuna kadar pek çok konuya değinmektedir.
Film, Bourdain'in yakın arkadaşları ve meslektaşlarıyla yapılmış röportajlarla desteklenmektedir. Ayrıca, Bourdain'in kendisinden alınmış röportajlar, televizyon programlarından sahneler ve özel hayatındaki bazı anılar da belgeselde yer almaktadır.
"Roadrunner", Bourdain'in hayatı, kariyeri ve kişisel zorlukları hakkında samimi bir bakış sunan dokunaklı bir belgesel olarak öne çıkmaktadır. Film, Bourdain'in hayranlarına ve yemek, seyahat ve kültür tutkunlarına hitap etmektedir.