101 Görüntülenme
Anthony Zimmer Türkçe Dublaj izle
6.5 IMDB Puanı

Anthony Zimmer Türkçe Dublaj izle

(Anthony Zimmer, Anthony Zimmer - A Caçada, Антони Цимер, Cizinec na úteku, Fluchtpunkt Nizza, Anthony Zimmer - To megalo kolpo, アントニー・ジマー, Nenotveramais, Afera pagal Antoni Zimeri, Неуловимый, Antoni Zimer, El secreto de Anthony Zimmer, Ентоні Циммер)
  • Yapım Yılı France
  • Yapım Şirketi Alter Films / Canal+ / Fidélité Productions / StudioCanal / TF1 Films Production
  • Film Süresi 1 saat 29 dakika
Oyuncular Sophie Marceau , Yvan Attal , Sami Frey , Gilles Lellouche , Daniel Olbrychski , Samir Guesmi , Dimitri Rataud , Nicky Marbot , Olivier Chenevat , Alban Casterman , Christophe Odent , Luc Chavy , Richard Delestre , Yann de Monterno , Laurent Klug
Bir suç finansı dahisi olan Anthony Zimmer tüm dünyada polis tarafından aranmaktadır. Kimsenin neye benzediğini bilmediğini sıradışı Zimmerin tek dezavantajı Sophie Marceaunun canlandırdığı Chiaraya olan tutkusudur.Başarılı dedektif Akerman, Chiarayı tekrar görebilmek için Zimmerin her riski göze alacağını bildiğinden onu yakalamak için Chiarayı yem olarak kullanmaya karar verir.Genç kadın, Zimmerea ayarladığı bir buluşmadan önce ondan bir not alır. Zimmer, peşindekilerden kurtulmak için, Chiaradan tamamen yabancı birine yaklaşıp aradıklarının o olduğuna herkesi inandırmasını ister. Chiara, sıradan biri olan Françoisyı seçer. Genç kadının büyülediği adam, çabucak onların kâbus gibi dünyasına dalar.Manipülasyonlar ve sahte roller arasında kısa zamanda bir şeyi keşfederler: Usta gelene kadar onlar sadece satranç tahtasındaki piyonlardır. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.