33 Görüntülenme
Apartman izle
4.6 IMDB Puanı

Apartman izle

(The Beacon, Haunting at the Beacon, Das Haus der Verfluchten - The Haunting at the Beacon, Sinister Awakening, Das Haus der Verfluchten, Призрак у маяка, La maldición del edificio Beacon, The Wrong Apartment, El Otro Fantasma)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Sabbatical Pictures
  • Film Süresi 1 saat 34 dakika
Oyuncular Teri Polo , David Rees Snell , Elaine Hendrix , Ken Howard , Michael Ironside , Nick Sowell , Marnette Patterson , Jonny Cruz , Kelli Dawn Hancock , Everett Sifuentes , Kevin Scott Keating , Austin Lux , Rick Morrow , Julia Smathers , Dell Johnson
Apartman (The Beacon) izle, 2009 yapımı bir korku/gerilim filmidir. Film, bir grup insanın, geçmişteki karanlık olaylarla ilişkili bir kulede yaşadıkları korkunç deneyimleri konu alır.
Filmin ana karakteri Bryn (Teri Polo), ailesiyle birlikte, kocası Paul'un (David Rees Snell) geçmişteki bir travma sonucu tedavi gördüğü bir yere taşınır. Yeni evlerine taşındıklarında, kulede yaşayan tuhaf bir kadınla (Marnette Patterson) karşılaşırlar ve tuhaf olaylar yaşamaya başlarlar.
Bryn, kulede yaşayanların tarihi hakkında araştırma yaparken, olayların geçmişiyle bağlantılı olduğunu keşfeder. Binada yaşayanların hepsi, geçmişte aynı anda ortadan kaybolmuş bir grup insanın akrabalarıdır. Ayrıca, binanın çevresindeki insanlar da garip ölümler yaşamışlardır.
Bryn, geçmişteki bu olayların günümüze olan etkisini çözmeye çalışırken, karanlık güçlerin binada hüküm sürdüğünü ve ailesinin de bu güçlerin hedefi olduğunu anlar. Bryn ve ailesi, karanlık güçlere karşı mücadele ederek, hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kalırlar.
"The Beacon", gerilim dolu sahneleri, ürkütücü atmosferi ve karmaşık hikayesiyle, seyircilere korku dolu bir deneyim sunar. Film, geçmişteki olayların günümüze olan etkisi hakkında önemli sorular sormaktadır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle