54 Görüntülenme
Armageddon Türkçe Dublaj İzle
6.7 IMDB Puanı

Armageddon Türkçe Dublaj İzle

(Armageddon, Armageddon - Das jüngste Gericht, Армагедон, Armagedon, Αρμαγεδδών, Armageddon - Giudizio finale, Arumagedon, アルマゲドン(1997), Armagedonas, Armageddon - Sfarsitul lumii?, Армагеддон, 世界末日, Armagedón)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Touchstone Pictures / Jerry Bruckheimer Films / Valhalla Motion Pictures / Digital Image Associates
  • Film Süresi 2 saat 31 dakika
Oyuncular Bruce Willis , Billy Bob Thornton , Ben Affleck , Liv Tyler , Will Patton , Steve Buscemi , William Fichtner , Owen Wilson , Michael Clarke Duncan , Peter Stormare , Ken Hudson Campbell , Jessica Steen , Keith David , Chris Ellis , Jason Isaacs
Armageddon izle, 1998 yapımı bir bilimkurgu-aksiyon filmidir. Film, dünyayı yok edebilecek bir asteroidin yörüngesini değiştirmek için görevlendirilen bir grup petrol sondaj işçisinin hikayesini anlatır.
Asteroid, Dünya'ya doğru ilerlerken, NASA, petrol sondaj ekibiyle bir anlaşma yapar. Ekip, asteroidin içine bir nükleer bomba yerleştirip, yörüngesini değiştirmek için görevlendirilir. Ancak, görev oldukça tehlikelidir ve ekibin eğitilmesi için sadece 18 gün süreleri vardır.
Ekip lideri Harry, NASA ekibi tarafından eğitilir ve ekibindeki diğer işçilerle birlikte asteroidin içine indirilir. Ancak, görev sırasında birçok engelle karşılaşırlar ve görevin başarılı olması için büyük bir fedakarlık yapmaları gerekecektir.
Film, aksiyon dolu sahneleri ve görsel efektleriyle dikkat çekerken, insanların zorlu koşullar altında nasıl bir araya gelebileceğini ve birlikte çalışarak neler başarabileceğini konu alır. Ayrıca, insanın doğal afetlere karşı gücünün sınırlarını da vurgular ve gezegenimizin ne kadar kırılgan olduğunu hatırlatır.