29 Görüntülenme
Aşkın Logaritması Türkçe Dublaj izle
5.3 IMDB Puanı

Aşkın Logaritması Türkçe Dublaj izle

(An Invisible Sign, Matematika ljubavi, Matemática do Amor, Невидим знак, To aorato simadi, Láthatatlan jel, I numeri dellamore, ジェシカ・アルバの“しあわせの方程式”, Neredzamā zīme, Slaptas ženklas, Niewidzialny znak, Um Sinal Invisível, Un semn invizibil, Тайный знак, Невидљиви знак, Una señal invisible, An Invisible Sign of My Own, An 1nvisible Si6n)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi J2 Pictures / Silverwood Films / iDeal Partners Film Fund
  • Film Süresi 1 saat 36 dakika
Oyuncular Jessica Alba , Chris Messina , Sônia Braga , John Shea , J.K. Simmons , Sophie Nyweide , Bailee Madison , Marylouise Burke , Ashlie Atkinson , Crystal Bock , Mackenzie Milone , Ian Colletti , Jake Siciliano , Stephanie DeBolt , Joanna Adler
Mona Çocukken babasının hastalığı yüzünden kendini matematiğe vermiştir sonra mona bir matematik canavari olmustur hayatındaki bir çok şeyi matematik ile cözmeye calişan mona yalnızlıgı unutabilmek için matematige sıgınmıstır. Mona daha sonra bir okulda matematik hocası olur ve cocuklarla ve sorunları ile ilgilenmeye baslar mona kendini yeni yeni bulmaya baslamıstır mona nin hayata bakısı degişmiştir. bu arada monayi Jessica Alba oynuyor mükemmel bir kadın soylemeden edemicem :) Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle