66 Görüntülenme
Ayı Kardeş – Brother Bear izle (2003)
6.8 IMDB Puanı

Ayı Kardeş – Brother Bear izle (2003)

(Brother Bear)
  • Yapım Yılı 2003
  • Film Süresi 01
Oyuncular Joaquin Phoenix , Jeremy Suarez , Rick Moranis , Jason Raize , Dave Thomas , D.B. Sweeney , Joan Copeland , Michael Clarke Duncan , Harold Gould , Paul Christie , Danny Mastrogiorgio , Estelle Harris , Greg Proops , Pauley Perrette , Darko Cesar , Bumper Robinson , Angayuqaq Oscar Kawagley , Patrick Pinney
"Ayı Kardeş izle", Disney stüdyoları tarafından yapılmış bir animasyon filmidir. Film, eskimoların yaşadığı kuzey kutbu bölgesinde geçer ve doğayla iç içe bir hayat süren Koda ve Kenai adlı iki kardeş ayının hikayesini anlatır.
Kenai, bir gün kardeşiyle birlikte avlanırken, bir ayı tarafından saldırıya uğrar ve öldürülür. Kardeşinin ölümüne çok üzülen Koda, ağlayarak kardeşini kurtarmak için ormana gider. Ancak, Koda'nın bilmediği bir şey vardır: Kardeşi Kenai, bir büyücü tarafından ayıya dönüştürülmüştür. Kenai, kardeşi Koda ile birlikte ayıların dünyasına adım atar ve orada yeni arkadaşlar edinir. Yavaş yavaş ayıların dünyasına alışan Kenai, orada yaşayanların yaşam biçimlerini öğrenir ve kardeşi Koda'nın da arasında bulunduğu ayılarla arkadaş olur.
Kenai, kardeşinin ölümüyle mücadele ederken, ayıların dünyasına uyum sağlamaya çalışır ve bu yolculuk sırasında kendisini ve hayatı keşfeder. Aynı zamanda, doğayla uyumlu bir yaşamın ve doğanın korunmasının önemini de öğrenir. Kardeşliğin, dostluğun, ailenin ve sevginin gücünü anlatan "Brother Bear", izleyicilere keyifli bir animasyon macerası sunar.