61 Görüntülenme
Bahçemdeki Ateş Böcekleri Türkçe Dublaj izle
6.4 IMDB Puanı

Bahçemdeki Ateş Böcekleri Türkçe Dublaj izle

(Fireflies in the Garden, Luciérnagas en el jardín, Um Segredo entre Nós, Светулки в градината, Les lucioles dans le jardin, Jaanimardikate aed, Tulikärpäsiä puutarhassa, Zurück im Sommer, San mia lampsi sto skotadi, Σαν μια λάμψη στο σκοτάδι, Közös titkunk, Un segreto tra di noi, しあわせの帰る場所, Jonvabaliai sode, Retrato de familia, Świetliki w ogrodzie, Um Segredo Muito Nosso, Licurici în gradina, Светлячки в саду, 花園裡的螢火蟲, Bahçemdeki ateş böcekleri, Світлячки у саду)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Kulture Machine / Senator Entertainment Co
  • Film Süresi 2 saat
Oyuncular Ryan Reynolds , Willem Dafoe , Emily Watson , Carrie-Anne Moss , Julia Roberts , Ioan Gruffudd , Hayden Panettiere , Shannon Lucio , Cayden Boyd , George Newbern , Chase Ellison , Brooklynn Proulx , Diane Perella , Natalie Karp , John C. Stennfeld
İsmi belli olmayan Şikago yakınlarındaki bir orta batı kasabasında yaşayan Taylor ailesinin dramatik hikâyesi... Bir üniversite profesörü ve yazar olan baba Charles (Willem Dafoe) duygusal açıdan kaba ve dominant karakterlidir. Mükemmel bir anne olan Lisa (Julia Roberts) ve ergenliğe yeni giren oğlu Michael (Cayden Boyd). Lisa’nın somurtkan ve küskün kız kardeşi Jane (Hayden Panettierre) bir yazlığına aileye katılır ve Michael ile arkadaş olur. Hikâyemiz bundan 22 yıl sonrasına taşınır. Ve Lisa’nın geç kalmış üniversite mezuniyetinin kutlamaları ile karşı karşıya geliriz. Michael (Ryan Reynolds) artık ünlü bir yazar olmuştur… Hikâyemizin başında annesinin karnında olan kızkardeşi Ryne (Shannon Lucio), ise hukuk fakültesine gitmektedir. Jane (Emily Watson) ve kocası Jimmy Lawrence (George Newbern) Taylor’ların eski evinde yaşamaktadır... JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle