66 Görüntülenme
Bakıcı Türkçe Dublaj izle
5.6 IMDB Puanı

Bakıcı Türkçe Dublaj izle

(The Sitter, Un niñero sinvergüenza, O Babá(ca), Бавачката, Baby-sitter malgré lui, Bad Sitter, Babysitter gia klamata, A bébisintér, Lo spaventapassere, Pinch Sitter, ピンチ・シッター, Aukle nakčiai, Facet do dziecka, A Desbunda, Bona, Нянь, Otrocji varuh, El canguro, Worst. Babysitter. Ever., 兼差保姆, Bakıcı)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Twentieth Century Fox / Michael De Luca Productions / Rough House Pictures
  • Film Süresi 1 saat 21 dakika
Oyuncular Jonah Hill , Max Records , Ari Graynor , J.B. Smoove , Sam Rockwell , Landry Bender , Kevin Balmore , Kylie Bunbury , Erin Daniels , D.W. Moffett , Jessica Hecht , Bruce Altman , Method Man , Sean Patrick Doyle , Alex Wolff
Küçük yaşta çok büyük bir aile içi travma geçiren ve Sosyal Hizmetler tarafından büyütülen Abby, çok mutlu bir ailenin yanında yatılı olarak çocuk bakıcılığı yapmaya başlar. Başlarda her şey yolunda gitmektedir. Çocuklar genç kızı çok sevmiştir, Abby ise her ihtiyaç duyulduğunda hem çocukların hem de ailenin yaşamını kolaylaştırmak için oradadır. Fakat anne Megan iş hayatı yüzünden birtakım sorunlar yaşadığı eşinin kendisinden gittikçe uzaklaştığını hisseder. Küçük çocuklar ise Abby’ye giderek daha fazla bağlanmaya başlamıştır. Eşi Carter’ın iş ortağı ile komşuları Mel’in ölümü, Megan’ın yaşadığı gerilimi iyice tırmandırır. Artık, evlerine ve hayatlarına aniden giren bu güzel ve çekici bakıcının gerçekte kim olduğunu araştırma vakti gelmiştir. Fakat ortaya çıkacak gerçekler tüm ailenin özellikle de Megan’ın hayatını tehlikeye sokacaktır. Çünkü Abby, kalbindeki tutkulu aşkı ve bir aile kurma hayalleri ile asla göründüğü kadar masum değildir. JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.