82 Görüntülenme
Bakış Açısı izle
6.6 IMDB Puanı

Bakış Açısı izle

(Vantage Point, Puntos de vista, 8 Blickwinkel, Ponto de Vista, Точен прицел, Angles dattaque, Točka prednosti, Úhel pohledu, Vaatenurk, Vantage Point - askeleen edellä, Vantage point, Simeio yperohis, Σημείο υπεροχής, Nyolc tanú, Prospettive di un delitto, Vantage Point - Prospettive di un delitto, Bantêji pointo, バンテージ・ポイント, Nozieguma liecinieki, Pranaši pozicija, Justo en la mira, 8 części prawdy, Ponto de Mira, Fiecare vede altceva, Точка обстрела, Trenutna prednost, Tocka prednosti, En el punto de mira, Bakış açısı, Точка обстрілу, Puntos de Vista)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures / Relativity Media / Original Film / Art In Motion / Kanzaman
  • Film Süresi 1 saat 30 dakika
Oyuncular Dennis Quaid , Matthew Fox , Forest Whitaker , Bruce McGill , Edgar Ramírez , Saïd Taghmaoui , Ayelet Zurer , Zoe Saldana , Sigourney Weaver , William Hurt , James Le Gros , Eduardo Noriega , Richard T. Jones , Holt McCallany , Leonardo Nam
Thomas Barnes (Dennis Quaid) ve Kent Taylor (Matthew Fox), küresel boyutta terörle savaşın dönüm noktasında Başkan Ashton’ı (William Hurt) korumakla görevli gizli ajanlardır. Başkan Ashton, İspanya’ya varışından birkaç dakika sonra vurulunca, kargaşa baş gösterir ve suikastçı avı sırasında apayrı yaşamlar kesişir. Kalabalıkta bulunan Amerikalı turist Howard Lewis (Forest Whitaker), çocukları için başkanın gelişini kaydederken başkana ateş eden kişiyi görüntülediğine inanır. Kalabalığın içindeki bir diğer kişi, tarihi olayı tüm dünyada milyonlarca televizyon izleyicisine aktarmakta olan Amerikalı haber yapımcısı Rex Brooks’tur (Sigourney Weaver). Onlar ve diğerleri hikayelerini anlatırken, bulmacanın parçaları yerine oturmaya başlar; ve anlaşılır ki yüzeyin hemen altında şok edici gerekçeler yatmaktadır. JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle