77 Görüntülenme
Barton Fink izle HD
7.6 IMDB Puanı

Barton Fink izle HD

(Barton Fink, Barton Fink, Delírios de Hollywood, Бартън Финк, Hollywoodi lidércnyomás, Barton Fink - È successo a Hollywood, バートン・フィンク, Bartonas Finkas, Бартон Финк, 巴頓芬克, Бартон Фінк)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Circle Films / Working Title Films
  • Film Süresi 1 saat 56 dakika
Oyuncular John Turturro , John Goodman , Judy Davis , Michael Lerner , John Mahoney , Tony Shalhoub , Jon Polito , Steve Buscemi , David Warrilow , Richard Portnow , Christopher Murney , I.M. Hobson , Meagen Fay , Lance Davis , Harry Bugin
Barton Fink izle, 1991 yapımı bir filmdir ve Joel ve Ethan Coen kardeşler tarafından yönetilmiştir.
Film, New York'ta yaşayan bir yazar olan Barton Fink'in Hollywood'da senaryo yazarlığı yapmak için davet edilmesiyle başlar. Barton, Hollywood'da büyük bir stüdyoya bağlı olarak çalışmaya başlar ve senaryo yazma sürecinde karşılaştığı engellerle mücadele etmeye çalışır.
Ancak Barton, bir yandan da komşusu olan tuhaf bir adamın gizemli davranışlarına tanık olmaya başlar ve bu durum onun zihninde farklı sorulara neden olur. Zamanla Barton'un yaratıcılığına, aklına ve kişiliğine dair sorgulamalar, gerilim ve fantastik öğelerin de yer aldığı bir hikaye ile birleşir.
"Barton Fink", yazarlık, sanat, sinema endüstrisi ve kişisel kimlik gibi konuları ele alırken, kendine özgü tarzı ve derinlikli karakterleriyle de dikkat çekmektedir.