35 Görüntülenme
Bay Doğum Günü – Mr. Birthday izle (2021)
5.8 IMDB Puanı

Bay Doğum Günü – Mr. Birthday izle (2021)

(Mr. Birthday)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 01
Oyuncular Eric Roberts , Jason London , Anna Marie Dobbins , Chelsea Vale , Tom DeNucci , David Gere , Gabriella Spinney , Robert J Morgalo , Scout Lyons , Connor Holden , Tanja Melendez Lynch , Ari Brisbon , Fred Sullivan , Michael Dubuc , Isabella Sousa , Mike Messier , Rachel Dulude , Pasquale Dalessio
Bay Doğum Günü (Mr. Birthday) izle, adlı 2021 yapımı film, popüler bir çocuk kitabı serisine dayanan bir animasyon filmidir. Film, bir grup renkli karakterin, doğum günü partileri için her şeyi düzenleyen gizli bir organizasyon olan Mr. Birthday'in maceralarını anlatır.
Mr. Birthday, doğum günü partilerini düzenlemek için her türlü beceriye sahip bir organizasyondur ve müşterilerine özel ve unutulmaz bir doğum günü deneyimi sunar. Film, Mr. Birthday'in yaratıcı lideri ve parti planlama uzmanı Bayan Viola ve onun yanında çalışanlarının, çeşitli müşterilerinin doğum günü partilerini düzenlemesi sürecinde yaşadıkları maceraları takip eder.
Film, renkli ve eğlenceli bir dünya yaratır ve çocuklar için harika bir seyirlik sunar. Ayrıca, doğum günleri gibi özel günlerin kutlanması ve insanlar arasındaki bağların önemine de değinir.