41 Görüntülenme
Bir Daha June – June Again izle (2020)
7.3 IMDB Puanı

Bir Daha June – June Again izle (2020)

(June Again)
  • Yapım Yılı 2020
  • Film Süresi 01
Oyuncular Noni Hazlehurst , Claudia Karvan , Stephen Curry , Di Adams , Bronte Bailey , Wayne Blair , Peta Carolan , Otis Dhanji , Brendan Donoghue , Nash Edgerton , Pip Edwards , Jessica Feneley , Darren Gilshenan , Chantelle Jamieson , Uli Latukefu , Steve Le Marquand , Amanda Maple-Brown , Pip Miller
"June Again izle" (2020) filmi, hayatını kaybetmiş bir kocanın ardından zihinsel sağlık sorunları yaşayan ve bakım evine yerleştirilen 80 yaşındaki June'un hikayesini anlatıyor. Ancak, bir gün June mucizevi bir şekilde gençleşir ve tekrar genç bir kadın olarak hayata döner. Şaşkınlık içinde olan June, ailesinin kendisini neden bakımevine yerleştirdiğini öğrenir ve ailesi ile yeniden bağlantı kurmaya karar verir.
June'un oğlu, kızı ve torunu, onun yeniden ortaya çıkışı karşısında şaşkınlık ve sevinç içindedirler. Ancak, June'un tekrar yaşlanacağı gerçeği ve ailesiyle olan kısa zamanı onların kararlarını yeniden gözden geçirmelerine neden olur.
Film, aile ilişkileri, sevgi ve yaşlanma gibi konulara dokunuyor. Ayrıca, hayatta ikinci bir şansın ve ne kadar kıymetli olduğunun altını çiziyor.