49 Görüntülenme
Black Adam izle
6.4 IMDB Puanı

Black Adam izle

(Black Adam)
  • Yapım Yılı 2022
  • Film Süresi 02
Oyuncular Dwayne Johnson , Aldis Hodge , Pierce Brosnan , Noah Centineo , Sarah Shahi , Quintessa Swindell , Marwan Kenzari , Bodhi Sabongui , Mohammed Amer , James Cusati-Moyer , Jalon Christian , Benjamin Patterson , Odelya Halevi , Uli Latukefu , Jennifer Holland , Henry Winkler , Chaim Jeraffi , Sharon Gee
"Black Adam izle" 2022 filminin konusu, DC Comics evrenindeki anti-kahraman karakteri Black Adam'ın köken hikayesini anlatıyor. Filmde Dwayne "The Rock" Johnson, Black Adam olarak rol alıyor.
Black Adam, Mısır mitolojisine dayanan bir karakterdir ve Shazam karakterinin düşmanı olarak bilinir. Black Adam, insanlığı kurtarmak için güçlü bir büyücü tarafından yaratılmış bir kahramandır, ancak güçleri kötüye kullanması sonucu kötü biri haline gelir. Film, Black Adam'ın geçmişini, kökenlerini ve güçlerini keşfederken, kendi adalet anlayışını takip eden bir karakter olduğunu ve intikamını almaya kararlı olduğunu gösteriyor.
Filmin konusu, Black Adam'ın zaman içindeki değişimini ve insanlarla olan ilişkisini ele alıyor. Black Adam, yüzyıllardır tutsak olan eski bir düşmanını öldürmek için yeryüzüne geri döner ve bu karşılaşma sonucu dünya tarihinde önemli bir yer tutan Justice Society of America ekibiyle karşı karşıya kalır. Film, macera, aksiyon ve fantastik unsurlar içeriyor ve DC Comics hayranları için oldukça heyecan verici bir yapım olarak değerlendiriliyor.