43 Görüntülenme
Boxing Day izle (2021)
5.5 IMDB Puanı

Boxing Day izle (2021)

(Boxing Day)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 01
Oyuncular Aml Ameen , Aja Naomi King , Leigh-Anne Pinnock , Tamara Lawrance , Stephen Dillane , Marianne Jean-Baptiste , Sheyi Cole , Robbie Gee , Samson Kayo , Lisa Davina Phillip , Claire Skinner , Martina Laird , Fraser James , Derek Ezenagu , Ricky Fearon , Joshua Maloney , Tim Ahern , Melvin Gregg
"Boxing Day izle" Yönetmen, senarist ve başrol oyuncusu Aml Ameen'in hayatından ilham alan "Boxing Day", Amerika'da yaşayan İngiliz yazar Melvin'in (Ameen) İngiliz-Karayip ailesine nişanlısı Lisa'yı (King) tanıtmak için Londra'ya dönmesini konu ediyor. Lisa, nişanlısının geride bıraktığı dünyayı keşfederken, ilişkileri zorlu bir sınava tabi tutulur.
Film, Melvin'in kendi hayat hikayesine dayanarak çekilmiş bir drama ve sevgi, aidiyet ve kimlik konularına odaklanıyor. Ayrıca film, farklı kültürler arasındaki zıtlıkların yanı sıra aile bağlarının gücünü ve ilişkileri şekillendirmedeki etkisini de ele alıyor. "Boxing Day", izleyicilere, insan ilişkilerindeki zorluklar ve aile bağlarının önemine dair düşünme fırsatı sunuyor.