103 Görüntülenme
Bumerang – Boomerang izle (2015)
6.6 IMDB Puanı

Bumerang – Boomerang izle (2015)

(Boomerang)
  • Yapım Yılı 2015
  • Film Süresi 01
Oyuncular Laurent Lafitte , Mélanie Laurent , Audrey Dana , Wladimir Yordanoff , Bulle Ogier , Anne Suarez , Anne Loiret , Lise Lamétrie , Angèle Garnier , Kate Moran , Gabrielle Atger , Rose Favrat , Lou-Ann Opéron , Eriq Ebouaney , Jean-Pierre Becker , Miguel Quesado , Jean-René Privat , Jean-Stan Du Pac
"Boomerang izle", 2015 yapımı bir Fransız gerilim filmidir ve yönetmenliğini François Favrat üstlenmiştir.
Film, Antoine Rey (Laurent Lafitte) adında başarılı bir iş insanının hikayesini anlatır. Antoine, annesi rahatsızlanınca Güney Fransa'daki doğduğu şehre geri dönmek zorunda kalır. Şehre geldiğinde, geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır ve bir dizi sırların ortaya çıkmasıyla hayatı değişir.
Antoine, küçükken kaybolan kuzenini araştırmaya başlar ve bu araştırma onu tehlikeli bir yola sürükler. Antoine'un kuzeninin kaybolmasıyla ilgili gerçeklerin ortaya çıkması, ailesinin ve çevresindeki insanların hayatlarını da etkiler.
Film, aile sırları, yalanlar, intikam ve suç gibi konuları işler. Ayrıca, filmde Laurent Lafitte'in performansı ve gerilimli atmosferi de övgü toplamıştır. "Boomerang", Fransız sinemasının başarılı gerilim filmleri arasında yer almaktadır.