69 Görüntülenme
Buz Prensesi Türkçe Dublaj izle
6.0 IMDB Puanı

Buz Prensesi Türkçe Dublaj izle

(Ice Princess, Sueños sobre hielo, Die Eisprinzessin, Sonhos no Gelo, Ледена принцеса, Une princesse sur la glace, Ledena princeza, Jääprinsessa, Princesse on Ice, Η Πριγκίπισσα του Πάγου, Jéghercegnő, Ice princess - Un sogno sul ghiaccio, Ledo princese, Prinsesse på glattisen, Ksiezniczka na lodzie, O Caminho para a Fama, Printesa ghetii, Принцесса Льда, Ladova princezna, Princesa na ledu, Soñando, soñando... triunfé patinando, Isprinsessan)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures / Bridget Johnson Films / Skate Away Productions
  • Film Süresi 1 saat 38 dakika
Oyuncular Michelle Trachtenberg , Joan Cusack , Amy Stewart , Steve Ross , Hayden Panettiere , Kim Cattrall , Trevor Blumas , Kirsten Olson , Jocelyn Lai , Connie Ray , Paul Sun-Hyung Lee , Roy Bradshaw , Mark Hird , Ben Gilbank , Thanh Nguyen
Film Amerikada yaşayan Casey Carlie yi anlatıyor. Casey Carlie derslerinde çok başarılı bir öğrencidir ve sürekli A alır. Onun en büyük yeteneği ise fiziktir. Annesi ile yıllardır Harward Üniversitesini hayal etmişlerdir. Bir gün Caseyin fizik öğretmeni ondan üniversite bursu için bir proje hazırlamasını ister . Casey de buz patenindeki hareketlerin bir tür aerodinamik formülü olduğunu düşünerek bu işe girişir. Burs komitesini etkileyebilmek için kendini de göstermesi gerekir ve bir film çeker. Bu film çekimi sırasında buz patenine karşı yeteneği olduğunu farkeder. Daha sonra Harward Üniversitesine girebilecekken bu benim hayalim değil der ve artık o bir buz prensesi olmuştur. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle