57 Görüntülenme
Can Dostum Türkçe Dublaj izle
8.5 IMDB Puanı

Can Dostum Türkçe Dublaj izle

(Intouchables, Amigos intocables, The Intouchables, Intocáveis, Недосегаемите, Amigos, Nedodirljivi, Nedotknutelní, De urørlige, 1 + 1, Untouchable, Koskemattomat, Ziemlich beste Freunde, Άθικτοι, Életrevalók, Mehubarim lahayim, Quasi amici - Intouchables, Saikyô no futari, 最強のふたり, Neaizskaramie, Neliečiamieji, Nietykalni, Amigos Improváveis, Invincibilii, 1+1, Недодирљиви, Nedotknuteľní, Prijatelja, Intocable, En oväntad vänskap, 逆轉人生, Can Dostum, Недоторканні, Amigos para siempre)
  • Yapım Yılı France
  • Yapım Şirketi Quad Productions / Ten Films / Canal+ / CinéCinéma / TF1 / Chaocorp / Gaumont / TF1 Films Production
  • Film Süresi 1 saat 52 dakika
Oyuncular François Cluzet , Omar Sy , Anne Le Ny , Audrey Fleurot , Joséphine de Meaux , Clotilde Mollet , Alba Gaïa Bellugi , Cyril Mendy , Salimata Kamate , Absa Diatou Toure , Grégoire Oestermann , Dominique Daguier , François Caron , Christian Ameri , Thomas Solivérès
Can Dostum izle, 2011 yapımı bir Fransız filmidir. Film, gerçek bir hikayeden esinlenerek, zengin bir iş adamının engelli bir adamla arkadaşlığını anlatmaktadır.

Filmde Philippe adlı zengin bir iş adamı, para karşılığı bir bakıcı arayışı içindeyken, Driss adında genç bir adamla tanışır. Driss, Philippe'in engelli olduğu için başvuran diğer adaylar gibi ona acıyarak davranmaz. Tam tersine, kendine has mizah anlayışı ve içtenliğiyle Philippe'in dikkatini çeker ve işi alır.

Driss, Philippe'in bakıcısı olarak görev yapmaya başlar ve onun hayatını değiştirir. Philippe, Driss'in enerjisinden, pozitif tutumundan ve yaşam sevincinden etkilenir ve hayatına anlam katar. Driss de Philippe ile geçirdiği zamanlarda, sanata, müziğe ve edebiyata olan ilgisini keşfeder.

Intouchables izle, dostluğun, samimiyetin, özverinin ve hayata bakış açısının önemini vurgulayan dokunaklı bir hikayedir. Film, izleyicilerde hem duygusal hem de keyifli bir his bırakır ve oyunculuk performanslarıyla da dikkat çeker.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle