74 Görüntülenme
Canavarlar Ligi – Rumble izle (2021)
5.9 IMDB Puanı

Canavarlar Ligi – Rumble izle (2021)

(Rumble)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 01
Oyuncular Geraldine Viswanathan , Will Arnett , Stephen A. Smith , Terry Crews , Jimmy Tatro , Tony Shalhoub , Susan Kelechi Watson , Tony Danza , Bridget Everett , Fred Melamed , Michael Buffer , Ben Schwartz , Brian Baumgartner , Greta Lee , John DiMaggio , Brian Hopkins , Rebecca Quin , Joe Anoa'i
"Canavarlar Ligi izle", 2021 yapımı bir Amerikan animasyon filmidir. Film, bir alternatif dünyada geçmektedir ve canavarların profesyonel güreş yaptığı bir evrende geçen hikayesini anlatmaktadır.
Film, başrol karakteri Winnie adlı genç bir kızın hayalleri ve hedefleri üzerine odaklanır. Winnie, canavar güreşçileri arasında en büyük hayranlarından biridir ve bir gün, canavar güreşçileri için antrenör olan babasının izinden giderek kendisi de bir antrenör olmak istediğini fark eder.
Ancak Winnie, babasının gölgesinde kalmaktan bıkmıştır ve kendi yolunu çizmek için cesurca hareket etmek zorunda kalır. Winnie, sevdiği canavar güreşçileriyle işbirliği yaparak, bir araya gelir ve canavar güreşlerinde kendilerini kanıtlamak için mücadele ederler.
"Rumble", animasyon ve aksiyon türlerini bir araya getiren bir yapım olup, izleyicileri fantastik bir dünyaya götürür. Ayrıca, filmin teması da hayallerini takip etmek ve engelleri aşmak üzerine odaklanır.