97 Görüntülenme
Çapraz Ateş Türkçe Dublaj izle
5.8 IMDB Puanı

Çapraz Ateş Türkçe Dublaj izle

(Haywire, La traición, A Toda Prova, Мокри поръчки, Piégée, Agentes secretos, Izdaja, Zkrat, Plahvatusohtlik, Haywire - Trau keinem, Η τιμωρός, A bűn hálójában, Bgida kfula, Knockout - Resa dei conti, Agent Mallory, エージェント・マロリー, Malorija Keina. Nevaldāmā., Melori Kein. Prarasta kontrole, Agentes Secretos, Ścigana, Uma Traição Fatal, Haywire)
  • Yapım Yılı Ireland
  • Yapım Şirketi Relativity Media / Screen Ireland
  • Film Süresi 1 saat 33 dakika
Oyuncular Gina Carano , Michael Angarano , Channing Tatum , Debby Lynn Ross , Michael Douglas , Antonio Banderas , Ewan McGregor , Julian Alcaraz , Eddie J. Fernandez , Lluís Botella Pont , Aaron Cohen , Max Arciniega , Anthony Brandon Wong , Michael Fassbender , James Flynn
Mallory Kane,genç ve güzel gizli bir özel dedektiftir. Mallory’nin öğreticisi Kenneth Mallory’i hükümetin izin vermediği ve devletin başındakilerin bilmemeyi tercih ettikleri bir göreve yollar. Ancak Barcelona’da kurtarılması gereken bir rehine öldürülünce, Kenneth Mallory’i Dublin’e başka gizli bir dedektif, Paul ile işbirliği yapması için gönderir. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.