35 Görüntülenme
Captain Marvel 2019 filmi full izle
6.8 IMDB Puanı

Captain Marvel 2019 filmi full izle

(Captain Marvel, Capitana Marvel, Capitã Marvel, Капитан Марвел, Capitaine Marvel, Kapetanica Marvel, Kapten Marvel, Kapitani Marveli, Marvel Kapitány, キャプテン・マーベル, Kapteine Mārvela, Kapitone Marvel, Kapitan Marvel, Captain Marvel (Capitão Marvel), Капетан Марвел, Kapitán Marvel, Stotnica Marvel, 驚奇隊長, Kaptan Marvel, Капітан Марвел, Đại Úy Marvel)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures / Marvel Studios / Animal Logic
  • Film Süresi 2 saat 3 dakika
Oyuncular Brie Larson , Samuel L. Jackson , Ben Mendelsohn , Jude Law , Annette Bening , Djimon Hounsou , Lee Pace , Lashana Lynch , Gemma Chan , Clark Gregg , Rune Temte , Algenis Perez Soto , Mckenna Grace , Akira Akbar , Matthew Maher
Captain Marvel izle, 2019 yılında Marvel Studios tarafından yayınlanan bir süper kahraman filmidir. Film, Carol Danvers adındaki bir kadının süper güçlere sahip bir kahramana dönüşmesini anlatır.
Carol, bir Kree savaşçısı olarak görev yapmaktadır. Kree İmparatorluğu, galaksinin güvenliği için savaşmaktadır ve Carol da Kree'lerin düşmanları olan Skrull'leri aramak için Dünya'ya gönderilir. Ancak, Dünya'da karanlık sırlar ve bağlantılarla karşılaşır ve geçmişi hakkında bilmediği gerçeklerle yüzleşir.
Carol, süper güçleri sayesinde Skrull'lere karşı savaşırken, Nick Fury ile işbirliği yapar ve kendi kimliğini keşfeder. Geçmişindeki gizemli olayları açığa çıkarmaya çalışırken, içindeki gücü ve gerçek kimliğini keşfetmek için mücadele eder.
Film, aksiyon dolu sahneler, bilim kurgu öğeleri ve karakterin kişisel keşiflerine odaklanan bir hikayeye sahiptir. Brie Larson, Carol Danvers / Captain Marvel rolünde yer alırken, Samuel L. Jackson ise Nick Fury karakterini canlandırır. Film, Marvel Sinematik Evreni'nin bir parçasıdır ve diğer Marvel filmleriyle bağlantılıdır.