136 Görüntülenme
Cennetten Çok Uzakta Türkçe Dublaj izle
7.3 IMDB Puanı

Cennetten Çok Uzakta Türkçe Dublaj izle

(Far from Heaven, Lejos del paraíso, Dem Himmel so fern, Longe do Paraíso, Далеч от рая, Loin du paradis, 远离天堂, Kaukana taivaasta, Ο Παράδεισος είναι μακριά, Távol a mennyországtól, Harhek MGun Eden, Lontano dal paradiso, エデンより彼方に, Toli nuo rojaus, Lejos del cielo, Daleko od nieba, Departe de paradis, Вдали от рая, Daleko od raja, Dalec od nebes, 遠離天堂, Cennetten çok uzakta, Далеко від раю)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Focus Features / Vulcan Productions / Killer Films / John Wells Productions / Section Eight / Clear Blue Sky Productions / TF1 International / USA Films
  • Film Süresi 1 saat 47 dakika
Oyuncular Julianne Moore , Dennis Quaid , Dennis Haysbert , Patricia Clarkson , Viola Davis , James Rebhorn , Bette Henritze , Michael Gaston , Ryan Ward , Lindsay Andretta , Jordan Nia Elizabeth , Kyle Timothy Smith , Celia Weston , Barbara Garrick , Olivia Birkelund
Cennetten çok uzakta (Far from Heaven) izle, 2002 yapımı bir drama filmidir ve Todd Haynes tarafından yönetilmiştir. Film, 1950'lerde geçmektedir ve evli bir çift olan Frank ve Cathy Whitaker'ın hayatına odaklanmaktadır.
Cathy, mükemmel bir ev kadını ve anne olarak kabul edilir. Ancak, kocasının açık bir şekilde gizli bir erkek arkadaşı olduğunu öğrendiğinde, hayatı alt üst olur. Aynı zamanda, Cathy'nin siyahi bir bahçıvanla samimi bir dostluğu oluşur ve bu dostluğu tüm kasaba tarafından tuhaf karşılanır.
Film, dönemin sosyal normlarına ve ahlaki beklentilerine karşı mücadele eden karakterlerin yaşadıklarını anlatır. Aynı zamanda, filmin renk paleti ve kamera açıları, 1950'lerin Amerika'sında ırk ayrımının hüküm sürdüğü bir dönemi yansıtacak şekilde tasarlanmıştır.
"Far from Heaven", eleştirmenler tarafından övgüyle karşılanmış ve birçok ödül kazanmıştır. Julianne Moore'un başarılı oyunculuğu ve çarpıcı görsel tasarımı ile dikkat çekmektedir.