31 Görüntülenme
Cesur Brave Türkçe Dublaj izle
7.1 IMDB Puanı

Cesur Brave Türkçe Dublaj izle

(Brave, Rebelja, Valiente, Rebelle, Valente, Храбро сърце, Yonggan chuanshuo, Merida hrabra, Rebelka, Modig, Vaprake, Urhea, Mamatsi, Merida - Legende der Highlands, Yonggan chuanshuo zhi huan xian senlin, Yunggam chyunsyut ji waan him samlam, Merida, a bátor, Hin hugrakka, Dalir, Amitza, Ribelle (The Brave), Ribelle)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures / Pixar Animation Studios
  • Film Süresi 1 saat 33 dakika
Oyuncular Kelly Macdonald , Billy Connolly , Emma Thompson , Julie Walters , Robbie Coltrane , Kevin McKidd , Craig Ferguson , Sally Kinghorn , Eilidh Fraser , Peigi Barker , Steven Cree , Steve Purcell , Callum ONeill , Patrick Doyle , John Ratzenberger
Çok yetenekli bir okçu olan Merida, Kral Fergus (Billy Connolly’nin sesiyle) ve Kraliçe Elinor’un (Emma Thompson’ın sesiyle) aceleci kızlarıdır. Kendi hayat yolunu kendi çizmeye kararlı olan Merinda, ülkenin şamatacı lordlarına ait olan asırlık bir geleneğe karşı çıkar: Heybetli Lord MacGuffin (Kevin McKidd’in sesiyle), huysuz Lord Macintosh (Craig Ferguson’un sesiyle) ve aksi Lord Dingwall (Robbie Coltrane’in sesiyle). Merida’nın hareketleri farkında olmadan krallık içerisinde kaos ve öfke yaratır. Garip Bilge Kadın’a (Julie Walters’ın sesiyle) başvurduğunda ise uğursuz bir dilek onu beklemektedir. Merinda peşindeki tehlikeli güçleri keşfederken çok geç olmadan o korkunç laneti bozmaya çalışır ve gerçek cesaretin ne olduğunu anlar.Cesur’ (Brave) unutulmaz karakterleri ve her yaştan izleyicinin keyif aldığı Pixar imzasıyla bir cesur yüreğin macerasını anlatıyor. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle