50 Görüntülenme
Cezalandırıcı (Demolition Man) Türkçe Dublaj izle
6.7 IMDB Puanı

Cezalandırıcı (Demolition Man) Türkçe Dublaj izle

(Demolition Man, El demoledor, O Demolidor, Разрушителят, Le destructeur, Razbijač, Purustaja, Damangreveli, A pusztító, Ish Ha-Heress, デモリションマン, Visa griaunantis, Człowiek demolka, Homem Demolidor, Demolatorul, Разрушитель, Уништитељ, Unicevalec, 超級戰警, Cezalandırıcı, Руйнівник)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Warner Bros. / Silver Pictures
  • Film Süresi 1 saat 55 dakika
Oyuncular Sylvester Stallone , Wesley Snipes , Sandra Bullock , Nigel Hawthorne , Benjamin Bratt , Bob Gunton , Glenn Shadix , Denis Leary , Grand L. Bush , Pat Skipper , Steve Kahan , Paul Bollen , Mark Colson , Andre Gregory , John Enos III
Cezalandırıcı (Demolition Man) izle, 1993 yapımı bir bilimkurgu aksiyon filmidir. Film, 1996 yılında Los Angeles'ta gerçekleşen büyük bir deprem sonrasında, 2032 yılında geçmektedir. Polis memuru John Spartan (Sylvester Stallone), 1996'da yargılandığı bir davada suçlu olduğu için dondurulup hapishanede saklanmıştır. 36 yıl sonra serbest bırakılan John, suçluların olmadığı utopik bir toplum olan San Angeles'a gelir. Ancak, 36 yıl boyunca hapishanede olan John, San Angeles'ın yasalarını ihlal ederek şehri altüst eden Simon Phoenix (Wesley Snipes) ile karşı karşıya gelir. John, Simon'ı durdurmak için zamanda yolculuk yapmak ve eski bir polis memuru olan Lenina Huxley (Sandra Bullock) ile birlikte çalışmak zorunda kalır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle