52 Görüntülenme
Çılgın Aptal Aşk (Crazy Stupid Love) Türkçe Dublaj İzle
7.4 IMDB Puanı

Çılgın Aptal Aşk (Crazy Stupid Love) Türkçe Dublaj İzle

(Crazy, Stupid, Love., Loco y estúpido amor, Amor a Toda Prova, Оглупели от любов, Un amour fou, Ta luda ljubav, Bláznivá, zatracená láska, Rumal pöörane armastus, Hölmö hullu rakkaus, Hölmö, hullu, rakkaus., Crazy, Stupid, Love, Őrült, dilis, szerelem., Tippesh, metoraf, meohav, Love Again, ラブ・アゲイン, Trakā, dullā mīlestība, Kvaila, beprotiška meile, Kocha, lubi, szanuje, Amor, Estúpido e Louco, A naibii dragoste, Эта дурацкая любовь, Ta nora ljubezen, 熟男型不型, Çılgın Aptal aşk, Це безглузде кохання, Untitled Dan Fogelman/Steve Carell Project, Untitled Marital Crisis Comedy, Loco y estupido amor)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Carousel Productions (II)
  • Film Süresi 1 saat 58 dakika
Oyuncular Steve Carell , Ryan Gosling , Julianne Moore , Emma Stone , Analeigh Tipton , Jonah Bobo , Joey King , Marisa Tomei , Beth Littleford , John Carroll Lynch , Kevin Bacon , Liza Lapira , Josh Groban , Mekia Cox , Julianna Guill
Çılgın Aptal aşk (Crazy, Stupid, Love.) izle, 2011 yapımı bir romantik-komedi filmidir. Film, 40'lı yaşlarının ortasındaki Cal Weaver'ın hikayesini anlatır.
Cal, karısı Emily'nin kendisini aldattığını öğrenir ve hayatı altüst olur. Boşanmaya karar veren çift, oğullarının hayatını etkilememek için sıkı bir şekilde çalışır. Cal, bir gece barında Jacob adında bir gençle tanışır ve onun yardımıyla hayatında bir dönüm noktası yaşar. Jacob, Cal'a kadınlarla nasıl tanışacağını ve onlarla nasıl flört edeceğini öğretir.
Jacob, aynı zamanda Hannah adında bir kadınla da tanışır ve ilişkileri ciddiye doğru ilerler. Ancak, Hannah, bir iş seyahati için şehirden ayrılacak ve Jacob'un gerçek hislerini sorgulamasına neden olacaktır.
Diğer taraftan, Cal ve Emily arasında hala bir şeyler olduğu hissedilir ve aileleri bir arada tutmak için mücadele etmeye devam ederler. Bu süreçte, oğulları Robbie de aşk hayatında karşılaştığı sorunlarla uğraşır.
Film, aşkın, ilişkilerin ve aile bağlarının önemine odaklanırken, komik diyalogları ve romantik sahneleriyle izleyicilere keyifli bir deneyim sunar. Ayrıca, orta yaş krizi ve kişisel gelişim konularını da ele alarak, izleyicileri düşündürür.