79 Görüntülenme
Çılgın Çocuklar 2 Türkçe Dublaj izle
5.2 IMDB Puanı

Çılgın Çocuklar 2 Türkçe Dublaj izle

(Spy Kids 2)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Dimension Films / Troublemaker Studios
  • Film Süresi 1 saat 40 dakika
Oyuncular Antonio Banderas , Carla Gugino , Alexa PenaVega , Daryl Sabara , Steve Buscemi , Mike Judge , Danny Trejo , Cheech Marin , Matt OLeary , Emily Osment , Ricardo Montalban , Holland Taylor , Alan Cumming , Taylor Momsen , Christopher McDonald
Çılgın Çocuklar 2 (Spy Kids 2: Island of Lost Dreams) izle, 2002 yapımı bir aksiyon-macera filmidir ve Robert Rodriguez tarafından yönetilmiştir. Film, "Spy Kids" adlı önceki filmin devamıdır.
Film, Carmen ve Juni adlı iki genç ajan kardeşin maceralarını anlatır. Bu kez, genç ajanlar bir çift tarafından yönetilen gizli bir laboratuvara girmeleri ve dev bir robotun yapımında kullanılan bir cihazı bulmaları gerekmektedir. Cihaz, maddeleri parçalayarak daha küçük parçalara dönüştürebilir ve genç ajanların babası tarafından çalınmıştır.
Genç ajanlar, cihazı bulmak için bir adaya seyahat ederler ve orada, gizemli bir bilim insanı tarafından yaratılmış hayvanların bulunduğu tehlikeli bir laboratuvara girmek zorunda kalırlar. Carmen ve Juni, birçok tehlikeyle karşı karşıya kalırken, aynı zamanda birbirlerine ve ailelerine karşı olan sorumluluklarını da keşfederler.
Film, aksiyon sahneleri, özel efektleri ve eğlenceli hikayesiyle öne çıkmaktadır. "Spy Kids 2: Island of Lost Dreams", özellikle çocuklara hitap eden bir aksiyon-macera filmi arayan izleyiciler için keyifli bir seyir deneyimi sunabilir.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle