61 Görüntülenme
Çılgın Liseliler Dublaj izle (1998)
7.6 IMDB Puanı

Çılgın Liseliler Dublaj izle (1998)

(Rushmore, Tres son multitud, Três é Demais, Колежът Ръшмор, Rushmore - Akatemian älypää, Akatemian älypää, O arharios, Ο αρχάριος, Okostojás, The World of Max the Genius, Tensai Max no Sekai, 天才マックスの世界, Rušmoro koledžas, Gostam Todos da Mesma, Академия Рашмор, Rašmor, Academia Rushmore, 都是愛情惹的禍, Çılgın Liseliler, Рашмор, Tres es multitud)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi American Empirical Pictures / Touchstone Pictures
  • Film Süresi 1 saat 33 dakika
Oyuncular Jason Schwartzman , Bill Murray , Olivia Williams , Seymour Cassel , Brian Cox , Mason Gamble , Sara Tanaka , Stephen McCole , Connie Nielsen , Luke Wilson , Dipak Pallana , Andrew Wilson , Marietta Marich , Ronnie McCawley , Keith McCawley
Çılgın Liseliler (Rushmore) izle, adlı 1998 yapımı film, başarısız bir öğrenci olan Max Fischer'ın (Jason Schwartzman) hikayesini anlatmaktadır.
Max, Rushmore Akademisi'nde öğrencidir ve okulda çeşitli kulüplerde yer alarak dersleri ihmal etmektedir. Max, müdürü (Brian Cox) ile de sürekli çatışır ve disiplin cezalarına maruz kalır. Max'in hayatı, okula yeni kaydolan ve öğretmen olan güzel ve zarif Miss Cross (Olivia Williams) ile tanışmasıyla değişir.
Max, Miss Cross'a olan ilgisini açıkça dile getirir ve onu etkilemek için birçok plan yapar. Ancak, Max'in planları yanlış anlaşılmalara ve çatışmalara neden olur. Bu durum, Max'in okuldaki konumunu tehdit eder ve Max, hayatındaki en büyük mücadelesini vermeye hazırlanır.
"Rushmore", gençlik, aşk, arkadaşlık ve hayal kırıklığı gibi temaları işlerken, hayatta başarısızlık ve kişisel gelişim gibi konulara da değinir. Film, Wes Anderson'un karakteristik stilini yansıtır ve müzik, renk ve diyaloglarla dolu benzersiz bir dünya sunar.