54 Görüntülenme
Cinnet Türkçe Dublaj izle
7.3 IMDB Puanı

Cinnet Türkçe Dublaj izle

(Kim Bok-nam salinsageonui jeonmal, Endemoniada, Bedevilled, Lîle Sanglante, Blood Island, Bedevilled - Zeit der Vergeltung, Be Devil, Kimu Bon Namu Satsujin Jiken no Tenmatsu, ビー・デビル, Isla sangrienta, Осатаневшая, Cinnet)
  • Yapım Yılı South Korea
  • Yapım Şirketi Boston Investments / Filma Pictures / Tori Pictures / Korean Film Council
  • Film Süresi 1 saat 55 dakika
Oyuncular Yeong-hie Seo , Seong-won Ji , Min-ho Hwang , Min Je , Ji-eun Lee , Jeong-hak Park , Jang-hun Ahn , Su-yeon Ahn , Sung-Woo Bae , Su-ryun Baek , Shi-hyeon Chae , Yeong-min Chun , Dong-hak Han , Hae-ji Hang , Jae-seong Hong
Hae-won, 30lu yaşlarında, hayatını kariyerine adamış bir genç kadındır. Seulde tek başına yaşayan Hae-won bir cinayete tanıklık eder. İş yaşamında da şansı dönen Hae-won elini nereye atsa hep karmaşık durumların içine düşmektedir. Çalıştığı banka onu zorunlu bir "tatil"e gönderince, Hae-woe çocukken büyükbabasını ziyarete gittiği Moodo isimli adaya yolculuk yapmaya karar verir. Burada çocukluk arkadaşı Bok-nam ile karşılaşır. Daha önce kendisi ile hep iletişime geçmeye çalışan iyi niyetli Bok-namın adadaki insanların alay malzemesi olduğunu görünce kısa çaplı bir şok yaşar. Zulüm gören Bok-namın tek istediği adadan kaçabilmektir, bu konuda Hae-wonun yardımını ister. Genç kadın ise hayatının yeterince karmaşık olduğunu düşündüğünden bu duruma karışmak istemez. Adadan Hae-wonun ihmali yüzünden ayrılamayan Bok-nam intikam planları kurmaya başlar. JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.