44 Görüntülenme
Clown Motel: Spirits Arise izle (2019)
4.5 IMDB Puanı

Clown Motel: Spirits Arise izle (2019)

(Clown Motel)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi A Shadow in the Dark Productions / Land of NOD Productions
  • Film Süresi 1 saat 35 dakika
Oyuncular Martin Klebba , Ari Lehman , Julie Anne Prescott , Tony Moran , Chalet Lizette Brannan , Joseph Kelly , Amanda Kott , Angela Joseph , Rachael Christenson , Elinor Price , Alyssa Leonard , Eric Prochnau , Donald Schell , Anson Days , Steven Vogel
Palyaço (Clown Motel: Spirits Arise) izle, 2019 yapımı bir Amerikan korku filmidir. Film, bir grup yolcu tarafından keşfedilen ürkütücü bir motelde yaşananları anlatır.
Filmin ana karakteri, gösteri sanatçısı olan Victoria (Ari Lehman), yolculuk yaparken motosikleti bozulunca, Clown Motel adında bir moteli zorunlu olarak tercih eder. Ancak, burada, motelin tarihinde yaşanan karanlık olaylar ve yerleşik kötü ruhlar, Victoria ve diğer yolcuların hayatını tehdit etmeye başlar.
Motele yerleşen yolcular, yerleşik ruhları yenmek için mücadele ederken, tarihteki karanlık olayları araştırmaya başlarlar. Motelin tarihinde yer alan olaylar, moteldeki kötü ruhların yarattığı korkunun sırrını açıklar.
"Clown Motel: Spirits Arise", ürkütücü atmosferi ve korku dolu sahneleriyle dikkat çeker. Film, motelde yaşanan ürkütücü olaylarla birlikte, karanlık bir geçmişi de anlatır. Kötü ruhlar, eski korkular ve psikolojik gerilim, filmi daha da ürkütücü hale getirir.