76 Görüntülenme
Çok Filim Hareketler Bunlar izle (2010)
4.4 IMDB Puanı

Çok Filim Hareketler Bunlar izle (2010)

(Çok Filim Hareketler Bunlar, Scene di unestate, Это очень трогательный фильм, Such Film Acts!)
  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi BKM Film / BKM / Besiktas Kültür Merkezi (BKM)
  • Film Süresi 1 saat 44 dakika
Oyuncular Gülsüm Alkan , Ibrahim Büyükak , Emre Canpolat , Murat Eken , Yilmaz Erdogan , Sahin Irmak , Hamdi Kahraman , Nazmi Kahraman , Metin Keçeci , Zeynep Kocak , Ersin Korkut , Oguzhan Koç , Bülent Emrah Parlak , Büsra Pekin , Aydan Tas
"Çok Filim Hareketler Bunlar izle", 2010 yapımı bir Türk komedi filmidir ve yönetmenliğini Ozan Açıktan yapmıştır.
Film, Türk sinemasında yer alan ünlü filmlere yapılan göndermelerle dolu bir kara komedidir. Film, "Kötü Arap" olarak bilinen zengin iş adamı Hulusi Bey'in ölümünün ardından gerçekleşen olayları konu alır. Hulusi Bey'in üç oğlu, mirası paylaşmak için bir araya gelirler ve babalarının ölümünü çözmek için bir plan yaparlar.
Filmin ilerleyen bölümlerinde, ünlü Türk filmlerine yapılan göndermeler hız kazanır. "Çöpçüler Kralı", "Yılanların Öcü", "Selamsız Bandosu" gibi filmlere göndermeler yapılır ve birçok ünlü oyuncu da cameo olarak filmde yer alır.
"Çok Film Hareketler Bunlar", absürd mizah ve yaratıcı esprilerle dolu bir film olarak dikkat çeker. Film, aynı zamanda Türk sinemasına ve Türk film tarihine yapılan bir saygı duruşudur. Başrollerde Timur Acar, Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Rasim Öztekin gibi tanınmış Türk oyuncular yer almaktadır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle