143 Görüntülenme
Cujo Türkçe Dublaj izle
6.0 IMDB Puanı

Cujo Türkçe Dublaj izle

(Cujo, Куджо, Cujo, vzteklý pes, Cujo - en hund efter blod, Cujo, to vromoskylo, Κούτζο, クジョー, Cujo, el perro asesino, Cujo - et nytt navn for terror, Cujo)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Sunn Classic Pictures / TAFT Entertainment Pictures
  • Film Süresi 1 saat 33 dakika
Oyuncular Dee Wallace , Danny Pintauro , Daniel Hugh Kelly , Christopher Stone , Ed Lauter , Kaiulani Lee , Billy Jayne , Mills Watson , Sandy Ward , Jerry Hardin , Merritt Olsen , Arthur Rosenberg , Terry Donovan-Smith , Robert Elross , Robert Behling
Kujo (Cujo) izle, 1983 yapımı bir Amerikan korku filmidir. Film, Stephen King'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Film, bir Saint Bernard cinsi köpeğin saldırgan davranışlarından dolayı insanları öldürmeye başlamasını konu alır.
Filmde, Donna Trenton (Dee Wallace) adlı bir kadın, kocası Vic ve oğulları Tad ile birlikte Maine'de yaşamaktadır. Donna, evliliğinde sorunlar yaşamaktadır ve evde yalnız kaldığında, araba tamir etmek için Cujo adlı bir Saint Bernard'ın sahibi olan Joe Camber'ın evine gider. Ancak, Cujo, bir yarasa tarafından ısırılmıştır ve kuduz hastalığına yakalanmıştır. Kuduz hastalığından dolayı Cujo, insanlara karşı saldırgan hale gelir ve komşu köyde yaşayan insanları öldürmeye başlar.
Donna ve Tad, arabaları ile Joe Camber'ın evine geri döndüklerinde, Cujo tarafından saldırıya uğrarlar ve evde mahsur kalırlar. Filmde, Cujo'nun saldırılarına ve Donna ve Tad'in hayatta kalma mücadelesine yer verilir.
"Cujo", korku türünde bir film olarak dikkat çeker. Dee Wallace ve Danny Pintauro'nun performansları, filmin kalitesini arttıran unsurlardan biridir. Filmde, köpek saldırıları, insan psikolojisi ve hayatta kalma mücadelesi gibi konulara yer verilir. Film, izleyicilere, hayatta kalmak için mücadele etmek ve zor durumlarda bile cesaretlerini korumak gerektiğini hatırlatır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle