144 Görüntülenme
D-Tox Türkçe Dublaj izle
5.3 IMDB Puanı

D-Tox Türkçe Dublaj izle

(D-Tox, Противоотрова, Compte à rebours mortel, Ubojica medju nama, D-Tox - Compte à rebours mortel, Detoksikatsia, D-Tox - Im Auge der Angst, D-TOX, Detoksikacija, Detoks, Clinica, Детоксикация, D-Tox (Ojo asesino), 狙擊殺手, Detox, Eye See You, The Outpost)
  • Yapım Yılı Germany
  • Yapım Şirketi Universal Pictures / KC Medien / Capella International / Soul Simple Productions / Imagine Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 36 dakika
Oyuncular Sylvester Stallone , Charles S. Dutton , Polly Walker , Kris Kristofferson , Mif , Christopher Fulford , Jeffrey Wright , Tom Berenger , Stephen Lang , A.C. Peterson , Hrothgar Mathews , Angela Alvarado , Robert Prosky , Robert Patrick , Courtney B. Vance
D-Tox izle, 2002 yapımı bir gerilim-korku filmidir ve Jim Gillespie tarafından yönetilmiştir. Film, bir cinayet soruşturması sırasında yaşananları anlatmaktadır.
Film, FBI ajanı Jake Malloy'un (Sylvester Stallone) eski bir arkadaşının cinayeti ile başlar. Jake, cinayetin ardından işinden ayrılır ve Wyoming'deki Snowfield adlı bir tedavi merkezine girer. Burada, polis memurları ve diğer işkence görmüş insanlarla birlikte tedavi görür.
Ancak, Snowfield'deki tedavi merkezi, cinayetlerin ardındaki katilin kaçabileceği bir yer haline gelir. Jake ve diğer hastalar, içerideki bir psikopat tarafından avlanırken, katilin kimliğini belirlemeye çalışırlar.
"D-Tox", gerilim dolu sahneleri, korkutucu atmosferi ve oyunculuk performansları ile öne çıkmaktadır. Film, korku ve gerilim türlerine ilgi duyan izleyiciler için keyifli bir seyir deneyimi sunabilir.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle