102 Görüntülenme
Destere izle
2.6 IMDB Puanı

Destere izle

(Destere, Дестере)
  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi Zero Film
  • Film Süresi 1s 30dk
Oyuncular Devrim Atmaca , Peker Açikalin , Önder K. Açikbas , Baris Basar , Volkan Demirok , Selin Denizli , Rahmi Dilligil , Feriha Eyüpoglu , Ceyhun Fersoy , Erol Günaydin , Akin Günes , Samil Kafkas , Ilhan Kilimci , Halil Kumova , Tuna Orhan
"Destere izle", adlı film, Türk sinemasının ünlü korku filmi serisi "Testere"den esinlenerek yapılmış bir parodi niteliği taşıyor. Film, komedi ve korku türünün harmanlandığı bir yapım olarak dikkat çekiyor. Filmde, aynı köyde yaşayan iki Trakyalı çiftçi Hayrettin ve Hayati, bir gün gözlerini tanımadıkları bir köy evinin bodrumunda açarlar. Burada, kendilerine "Oyun üüle oynanmaz, büüyle oynanır" diyen bir seri katilin ses kaydı ile karşılaşırlar ve çeşitli oyunlara zorlanırlar.
Film, Türk mizahı ile süslenen alternatif bir korku-komedi yapımıdır ve çok kısa bir süre önce kaybettiğimiz değerli sanatçı Erol Günaydın gibi usta oyuncuların da yer aldığı bir kadroya sahiptir. "Destere", yönetmenliğini Caner Özyurtlu'nun yaptığı ve senaryosunu ise Ozan Aksungur ve Barış Sarhan'ın yazdığı bir bağımsız film olarak dikkat çekmektedir.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle