36 Görüntülenme
Direniş (Defiance) Türkçe Dublaj İzle
7.1 IMDB Puanı

Direniş (Defiance) Türkçe Dublaj İzle

(Defiance, Desafío, Um Ato de Liberdade, Съпротива, Rébellion, Prkos, Odpor, Modstand, Vastuhakk, Uhma, Les insurgés, Unbeugsam, Enantiosi, Εναντίωση, Ellenállók, Hitnagdout, Defiance - I giorni del coraggio, ディファイアンス, Nepakļaušanās, Pasipriešinimas, El desafío, Opór, Resistentes, Sfidarea, Вызов, Kljubovanje, Resistencia, Motstånd, 聖戰家園, Direniş, Виклик)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Paramount Vantage / Grosvenor Park Productions / The Bedford Falls Company / Defiance Productions / Pistachio Pictures
  • Film Süresi 2 saat 17 dakika
Oyuncular Daniel Craig , Liev Schreiber , Jamie Bell , Alexa Davalos , Allan Corduner , Mark Feuerstein , Tomas Arana , Jodhi May , Kate Fahy , Iddo Goldberg , Iben Hjejle , Martin Hancock , Ravil Isyanov , Jacek Koman , George MacKay
Direniş (Defiance) izle, 2008 yapımı bir Amerikan savaş filmdir. Film, Nazi işgalindeki Polonya'da geçen gerçek bir hikayeye dayanır ve Yahudi kardeşlerin, Nazi zulmünden kaçarken ormanda bir direniş grubu kurmalarını anlatır.
Kardeşler, Tuvia, Zus ve Asael, ailelerini korumak için ormana kaçarlar ve orada diğer Yahudileri toplarlar. Tuvia, liderlik rolünü üstlenir ve ormanda bir direniş grubu kurarak Nazi saldırılarına karşı mücadele ederler. Grup, ormanda yaşamak ve hayatta kalmak için savaşırken, aynı zamanda Yahudi kültürünü ve inançlarını korumak için çaba gösterirler.
Film, insanın hayatta kalma ve özgürlük arayışını anlatırken, aynı zamanda Yahudi soykırımı ve insanlık dışı zulmün sonuçlarını da gözler önüne serer. Daniel Craig, Liev Schreiber ve Jamie Bell gibi ünlü oyuncuların yer aldığı "Defiance", savaşın insanlar üzerindeki etkisini ve insanlığın dayanıklılığını konu alan güçlü bir dramatik film olarak dikkat çeker.