63 Görüntülenme
Diş Perisi 2 Türkçe Dublaj izle
3.7 IMDB Puanı

Diş Perisi 2 Türkçe Dublaj izle

(Tooth Fairy 2, Hada por accidente 2, O Fada do Dente 2, Феята на зъбките 2, La fée des dents 2, Hammaskeiju 2, Fée malgré lui 2, Zahnfee auf Bewährung 2, O neraidos 2, Ο νεράιδος 2, Зубная фея 2, Rompedientes 2, Diş Perisi 2, Зубна фея 2)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi 20th Century Fox Home Entertainment / Walden Media / Parallel Entertainment Pictures
  • Film Süresi 1 saat 30 dakika
Oyuncular Larry the Cable Guy , David Mackey , Erin Beute , John Connon , Bob Lipka , Lucius Baston , Gabriel Suttle , Brady Reiter , Ellie Brannan , Ashton Brown , Dajalynn Sanchez , Matt Romeo , Reilly Gentges , Holland Hayes , Kristen Wharton
Eğlence düşkünü adam Larry Guthrie’nin ciddi bir görevi vardır: Hayatının aşkı Brooke’u geri kazanmak! Larry, Brooke’un çalıştığı yerde dişini kaybetmiş küçük bir çocuğun moralini bozunca, onu teselli etme cezasına çarptırılır ve bir Diş Perisi’ne dönüştürülür. Herkes pembe taytının ve bale ayakkabılarının içinde gururla görevini yapan Larry ile dalga geçer. O ise sevdiği kadın yanlış adamla evlenmeden önce küçük çocuğun inancını yeniden tazelemeli ve bunu 10 gün içinde yapmalıdır! Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle