42 Görüntülenme
Doktor Uyku izle (2019)
7.3 IMDB Puanı

Doktor Uyku izle (2019)

(Doctor Sleep, Doctor Sueño, Stephen Kings Doctor Sleeps Erwachen, Doktor San, Doutor Sono, Доктор Сън, Docteur Sleep, An mian yi sheng, On min yi sang, Doktor Sleep, Doktor Spánek, Tohtori Uni, Doctor Sleeps Erwachen, Δόκτωρ Ύπνος, Álom doktor, Stephen Kings Doctor Sleep, ドクター・スリープ, Doktors Miegs, Doktor Sen, Доктор Сон, Доктор Сан, Doktor Spánok, 安眠醫生, Doktor Uyku, Doctor Sleep)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi Warner Bros. / Intrepid Pictures / Vertigo Entertainment
  • Film Süresi 2 saat 32 dakika
Oyuncular Ewan McGregor , Rebecca Ferguson , Kyliegh Curran , Cliff Curtis , Zahn McClarnon , Emily Alyn Lind , Selena Anduze , Robert Longstreet , Carel Struycken , Catherine Parker , James Flanagan , Met Clark , Zackary Momoh , Jocelin Donahue , Dakota Hickman
Danny, çocukluğunda yaşadığı olayların etkisinde yaşamaktadır. Travmaları ile mücadele etmekten yorgun düşen Danny alkole da bağımlı hale gelmiştir. Danny, babasından kalan alkolizm, umutsuzluk ve şiddet miraslarından kurtulmak için New Hampshire kasabasına yerleşiyor. Ona hayat veren bir destek grubu ile kendine huzur veren bir iş buluyor. Danny parlama gücü ile ölenlere son anlarında huzur verdiği bir bakım evinde çalışmaya başlıyor. Danny kendisiyle benzer özellikler taşıyan Abra Stone ile pisişik bağlar kuruyor ve olaylar bu bağdan sonra farklı bir hal alıyor. Bu bağ Danny’nin içinde yer aldığı grubu farklı yüzünü de ortaya çıkarır. Abra Danny’i şeytanları ile yüzleştirecek ve kendi ruhu için savaşmasını sağlayacaktır.