46 Görüntülenme
Dolittle – Doktor Dolittle’in Yolculuğu (2020)
5.6 IMDB Puanı

Dolittle – Doktor Dolittle’in Yolculuğu (2020)

(Dolittle, Die fantastische Reise des Dr. Dolittle, Доктор Дулитъл, 多力特的奇幻冒险, Eläintohtori Dolittle, Le voyage du Dr Dolittle, Ντούλιτλ, ドクター・ドリトル, Dūlitls, The Voyage of Doctor Dolittle, Doktor Dolittle, As Aventuras do Dr. Dolittle, Удивительное путешествие доктора Дулиттла, Дулитл, Las aventuras del doctor Dolittle, 杜立德, Дулітл, Bác Sĩ Dolittle)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Universal Pictures / Dentsu / Perfect World Pictures / RK films / Team Downey
  • Film Süresi 1 saat 41 dakika
Oyuncular Robert Downey Jr. , Antonio Banderas , Michael Sheen , Jim Broadbent , Jessie Buckley , Harry Collett , Emma Thompson , Rami Malek , John Cena , Kumail Nanjiani , Octavia Spencer , Tom Holland , Craig Robinson , Ralph Fiennes , Selena Gomez
Eşini kaybettikten sonra bütün enerjisini hayvanlara yöneltmiş olan bir doktor. Bu doktorun aynı zamanda hayvanlarla olağanüstü başarılı bir şekilde anlaşmak gibi özel bir yeteneği vardır. Dilediği hayvanla zihin yoluyla eşleşip, onu yönetebilmektedir. Bu yeteneğini hayatı boyunca bir sır olarak saklamış olan doktor, bir hata sonucu bu sırrını birileriyle paylaşmak zorunda kalacaktır. Bu yaşanan olay doktora ün ve şöhret ile birlikte bir takım tehlikelerde getirecektir. Fakat doktorun hayvan dostları bu tehlikeler karşısında onu asla yalnız bırakmayacak, sadakatlerini ondan eksik etmeyecek onu canları pahasına koruyacaklardır. Doktorun düşmanlara karşı bu mücadelesi çok zor olacaktır fakat şüphesiz ki ona sevgi ve sadakat anlamında çok şey katacaktır.