18 Görüntülenme
Donmuş Ölüm (Necrosis) Türkçe Dublaj İzle
3.1 IMDB Puanı

Donmuş Ölüm (Necrosis) Türkçe Dublaj İzle

(Necrosis, Sangue na Neve, Blood Snow, Krvavý sníh, Shining - Die Entscheidung, Ice of the Dead, アイス・オブ・ザ・デッド, Операция Мертвый снег 2)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Two Meter Productions / Unknown Productions
  • Film Süresi 1 saat 30 dakika
Oyuncular James Kyson , George Stults , Tiffany , Penny Vital , Danielle De Luca , Robert Michael Ryan , Michael Berryman , Mickey Jones , Kymberly Jane , Grady Lee Richmond , Jay Preston , John Dobroth , Elisa Eliot , Skyelar Rae , Steve Thomas Sr.
Uzun süredir kendi aralarında plan yapan altı arkadaş hafta sonunu farklı şekilde değerlendirmeye karar verirler ve çılgınca bir hafta sonuna hazırlık yaparlar.. Karla kaplı ıssız bir kulubede geçirmeye karar verirler.Altı arkadaşın hiç ummadıkları şeylerle karşılacakları akıllarına bile gelmezdi.Ancak tatilin başında büyük bir kar fırtınası çıkar ve onları eve kapatır. Uzun zaman önce burada kendilerine yerleşecek toprak arayan göçmenler de onlarla aynı akıbeti paylaşmıştır. Şimdi 6 genç, dondurucu soğukta hayatta kalmaya çalışır. Ortaya çıkan hayaletler karşısında içlerini kaplayan korku ve çaresizlik, onları yavaş yavaş delirtecek ve birbirine düşürecektir. Jetfilmizle.Org Sunar İyi Seyirler