31 Görüntülenme
Don’t Breathe 2 – Nefesini Tut 2 izle (2021)
6.0 IMDB Puanı

Don’t Breathe 2 – Nefesini Tut 2 izle (2021)

(Don't Breathe 2)
  • Yapım Yılı ingilizce
  • Yapım Şirketi Screen Gems / Stage 6 Films / Ghost House Pictures / Bad Hombre / Sony Pictures Worldwide Acquisitions (SPWA)
  • Film Süresi 01
Oyuncular Rocci Williams , Christian Zagia , Bobby Schofield , Fiona O'Shaughnessy , Stephanie Arcila , Diaana Babnicova , Sofija Stojanovic , Steffan Rhodri , Miodrag Cvetkovic , Ibrahim Ishaq , Eydel Francisco Balbuena , Ron Rogell
Don’t Breathe 2 filmi korku ve gerilim türünde olup 2021 yılında gösterime girmiştir. Kör bir adamın yaşantısını konu ediyor. Norman Nordstrom adındaki kör bir adam her ne kadar dışarıdan çok zayıf gibi dursa da asla karşısına bir engelin çıkmasına izin vermeyen ve yürüdüğü yolda tüm engelleri aşan birisidir. Yaşadığı o kötü olayların üzerinden 8 sene geçmiştir ve artık güzel sıradan bir hayata sahiptir. Bir evde çıkan yangın sonucu ailesini kaybeden Phonex adındaki 11 yaşındaki bir çocuğu yanına alır. Norman kendisine bu şekilde bir aile kurmayı düşünür. Ancak onların o güzel hayatları davetsiz bir misafir ile birlikte alt üst olur. Norman ailesi için her şeyi yapmaya hazırdır.