89 Görüntülenme
Dünya Savaşı Z (World War Z) izle (2013)
7.0 IMDB Puanı

Dünya Savaşı Z (World War Z) izle (2013)

(World War Z, Guerra mundial Z, Dünya Müharibesi Z, Svjetski rat Z, Guerra Mundial Z, Z-та свeтовна война, Světová válka Z, Z maailmasõda, Pagosmios Polemos Z, Παγκόσμιος πόλεμος Ζ, Z világháború, Milhemet haolam Z, Wârudo Wô Z, ワールド・ウォー Z, Pasaules karš Z, Pasaulinis karas Z, WWZ)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures / Skydance Media / Hemisphere Media Capital / GK Films / Plan B Entertainment / 2DUX² / Apparatus Productions / Latina Pictures
  • Film Süresi 1 saat 56 dakika
Oyuncular Brad Pitt , Mireille Enos , Daniella Kertesz , James Badge Dale , Ludi Boeken , Matthew Fox , Fana Mokoena , David Morse , Elyes Gabel , Peter Capaldi , Pierfrancesco Favino , Ruth Negga , Moritz Bleibtreu , Sterling Jerins , Abigail Hargrove
Dünya Savaşı Z (World War Z) izle, 2013 yapımı bir Amerikan korku-aksiyon filmidir ve Max Brooks'un aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Film, dünya genelinde yayılan ve insanları etkisi altına alan bir zombi salgınını konu almaktadır.
Film, özel bir birimde çalışan eski bir Birleşmiş Milletler araştırmacısı olan Gerry Lane'in (Brad Pitt) hikayesini anlatır. Salgın patlak verince, Lane ve ailesi New York'tan kaçmak zorunda kalırlar. Lane, BM'den aldığı görevle, dünya genelindeki zombi salgınını araştırmak ve insanları kurtarmak için çalışır.
Lane, araştırması sırasında, diğer ülkelerdeki insanların çözüm arayışlarını inceler ve hayatta kalmak için neler yapabileceklerine dair ipuçları toplar. Bu süreçte, dünya çapındaki salgına neden olan virüsün kökenini keşfetmeye çalışır.
"World War Z", yüksek tempolu aksiyon sahneleri, gerilim ve heyecan verici görsel efektleri ile bilinir. Zombi korkusu ve hayatta kalma mücadelesi gibi temaları ele alır. Filmde, Brad Pitt, Mireille Enos, James Badge Dale ve Matthew Fox gibi tanınmış oyuncular yer almaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle