45 Görüntülenme
Dünyanın En Kötü İnsanı – Verdens verste menneske izle (2021)
7.8 IMDB Puanı

Dünyanın En Kötü İnsanı – Verdens verste menneske izle (2021)

(Verdens verste menneske)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 02
Oyuncular Renate Reinsve , Anders Danielsen Lie , Herbert Nordrum , Hans Olav Brenner , Helene Bjørneby , Vidar Sandem , Maria Grazia Di Meo , Lasse Gretland , Karen Røise Kielland , Marianne Krogh , Thea Stabell , Deniz Kaya , Eia Skjønsberg , Ruby Dagnall , Torgny Amdam , Rebekka Jynge , Sigrid Sollund , Are Skeie Hermansen
"Verdens Verste Menneske izle" adlı 2021 filmi, genç ve hırslı bir kadın olan Julie'nin hayatını konu almaktadır. Julie, hayatını kazanmak için reklam sektöründe çalışmaktadır ancak işinde mutsuzdur ve hayatında birçok sorun vardır. Bir yandan özel hayatında yaşadığı sorunlar, diğer yandan çalışma hayatındaki zorluklarla mücadele ederken, kendini ve geleceğini sorgulamaktadır. Julie, yaşamındaki boşlukları doldurmak için birçok farklı ilişki deneyimler, ancak hiçbiri onun mutluluğunu tam olarak sağlayamaz. Nihayetinde, kendi hayatının kontrolünü ele almak için, kendini hayatının en zor kararlarından biriyle karşı karşıya bulur.
"Dünyanın En Kötü İnsanı ", günümüzde birçok insanın karşı karşıya kaldığı sorunları ele alan, dramatik ve sıradışı bir film olarak öne çıkıyor. Film, insanların hayatta kalma mücadeleleri, umutları ve hayal kırıklıkları hakkında dokunaklı bir hikaye sunmaktadır.