27 Görüntülenme
Durdurulamaz (Unstoppable) Türkçe Dublaj İzle
6.8 IMDB Puanı

Durdurulamaz (Unstoppable) Türkçe Dublaj İzle

(Unstoppable, Imparable, Incontrolável, Неудържим, À fond de train, Nezaustavljivi, Pidurdamatu, Unstoppable - pysäyttämätön, Umartavi, Unstoppable)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Twentieth Century Fox / Prospect Park / Scott Free Productions / Firm Films / Millbrook Farm Productions
  • Film Süresi 1 saat 38 dakika
Oyuncular Denzel Washington , Chris Pine , Rosario Dawson , Ethan Suplee , Kevin Dunn , Kevin Corrigan , Kevin Chapman , Lew Temple , T.J. Miller , Jessy Schram , David Warshofsky , Andy Umberger , Elizabeth Mathis , Meagan Tandy , Dylan Bruce
Durdurulamaz (Unstoppable) izle, 2010 yapımı bir Amerikan aksiyon-drama filmidir. Film, gerçek bir tren kazasından esinlenmiştir ve Ohio'da bir yük treninin kontrolden çıkması sonrası yaşananları anlatır.
Filmde, işinden kovulmak üzere olan Frank Barnes ve genç iş arkadaşı Will Colson, trenin kontrolünü kaybetmesi sonrası onu durdurmak için mücadele ederler. Trenin içinde tehlikeli kimyasallar taşındığı için, trenin kontrolsüzce ilerlemesi felakete neden olabilecektir. Frank ve Will, treni durdurmak için tüm yeteneklerini kullanırken, yönetimdeki kişiler de kurtarma operasyonu için hazırlıklar yapar.
Film, insanların hayatta kalma mücadelesini, kararlılıklarını ve dayanıklılıklarını anlatırken, aynı zamanda büyük bir felaketin önlenmesi için yapılan mücadeleyi de konu alır. Tony Scott'un yönettiği "Unstoppable"da, başrollerde Denzel Washington, Chris Pine ve Rosario Dawson yer alır. Film, heyecan dolu sahneleri ve gerilim dolu atmosferiyle dikkat çeker.