44 Görüntülenme
Düzenbazlar – The Hustle Altyazılı izle (2019)
5.4 IMDB Puanı

Düzenbazlar – The Hustle Altyazılı izle (2019)

(The Hustle, Maestras del engaño, Glam Girls, As Trapaceiras, Мошенички от класа, Arnaqueuses, Maestras del Engaño, Podfukářky, Preilid petised, The Hustle - Ammattihuijarit, Le coup du siècle, Glam Girls)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) / Camp Sugar / Cave 76 / Pin High Productions
  • Film Süresi 1 saat 33 dakika
Oyuncular Timothy Simons , Rebel Wilson , Douggie McMeekin , Ashley McGuire , Casper Christensen , Eloise Lovell Anderson , Philip Desmeules , Ingrid Oliver , Jarreau Antoine , Anne Hathaway , Nicholas Woodeson , Celine Abrahams , Raffaello Degruttola , Alex Gaumond , Guy Warren-Thomas
The Hustle, birlikte çalışmaya karar veren iki dolandırıcı kadının hikayesini konu ediyor. Josephine Chesterfield, zengin insanları dolandıran, çekici bir kadındır. Düzenlediği planlar sayesinde arzuladığı paraya sahip olan Josephine’in dünyası, kurnaz olduğu kadar özgür de bir ruhu olann olan Penny Rust ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır. Josephine gibi dolandırıcı olan Penny, onunla tanışmasıyla bu zamana kadar ne kadar da küçük işlerin peşinde koştuğunun farkına varır. Josephine ile birlikte çalışmak isteyen Penny, sonunda genç kadını ikna etmeyi başarır. Birlikte bir işe başlamadan önce Josephine, insanları daha iyi kandırabilmek için Penny’e bir dizi taktik verir. Kendisi gibi olabilmek için Penny’ye her türlü eğitimi veren Josephine, sonunda istediği gibi bir ortak yaratmayı başarır. İki cazibeli dolandırıcının hedefinde ise bir teknoloji milyarderi vardır.